Kaufland Romania

Comert

Evaluari companie Kaufland Romania

Salarii mici si cerinte mari!

19.12.2017 - Fost angajat Part time Util (4)

Pro
-preturi ofertante la: legume si fructe, carne si produse din carne la vitrina asistata, conserve

Contra
-salarii mici, cerinte mari pentru angajatii care lucreaza in afara magazinului (de ex. inspectorii)
-preturi mari la: mezeluri, jucarii, haine, incaltaminte, electrice, detergenti
-personal obraznic si incompetent (unii casieri nu dau corect restul si manifesta lipsa de respect fata de clientii care le fac observatii, cei de la resurse umane iau decizii si nu dau explicatii candidatilor pe care ii resping, iar cand fac o oferta salariala nu permit dialogul si negocierea salariului, paznicii se rastesc la clientii care ii solicita, iar angajatii de la receptie parasesc postul sau isi fac alte treburi in timpul programului de lucru, in timp ce clientii asteapta sa le preia bagajele)
-multe dintre cutiile de depozitare bagaje nu se inchid

-Sa angajeze personal competent, cu studii de specialitate si sa-si instruiasca periodic personalul pentru a sti cum sa se raporteze in relatie cu clientii.
-Sa puna la dispozitia clientilor condica/registrul de sugestii si reclamatii si sa aplice sanctiunile de rigoare angajatilor care nu-i trateaza corect pe clienti sau pe candidati

Part time - Inspector calitate - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

O experienta frumoasa, dar stresanta. Cu alte cuvinte DULCE-AMAR

18.12.2017 - Fost angajat Full time Util (3)

Pro
Merita sa lucrezi aici pentru pachet salarial, program, colectiv

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Kaufland Romania

Compania unde sefii sunt de fapt lideri si prieteni cu angajatii.

16.12.2017 - Angajat Full time Util (4)

Pro
- Cel mai bun loc de munca pentru a socializa este in comert.
- Este un loc de munca unde poti sa evoluezi ca si persoana, dar si profesional.
- Colectivul fiind unul tanar, este prietenos.

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Sunt de 9 ani la ei. Este cel mai stabil angajator.

16.12.2017 - Angajat Full time Util (3)

Pro
Salariu la timp, nu stau peste program, imi deconteaza taxiul seara.

O companie de nota 10 cu salarii decente si cu multe locuri de munca

16.12.2017 - Fost angajat Part time Util (5)

Pro
Au salarii decente iar mediul de lucru este foarte frumos putand avea program chiar si part-time la alegerea ta.

Conecteaza-te cu Kaufland Romania prin retele sociale
Locuri de munca Kaufland Romania
Kaufland Romania
Full time /Entry level
Last update: 20.07.2018
Galerie foto
Noutati Kaufland Romania
Lupta împotriva plasticului ajunge tot mai sus pe agenda publică, iar compania noastră își asumă demararea unui plan de ...
Compania noastră a inaugurat în data de 15.06.2018 primul hipermarket estival amenajat într-un cort pe litoral, în ...
​Compania noastră dă startul celui de-al doilea apel de proiecte în cadrul programului de finanțare a ONG-urilor cu ...