Evaluari companie Kaufland Romania

La inceput a fost frumos dar in timp s-a transformat in exploatarea omului de catre om, drepturi doar pe hartie.

29.04.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Ppentru a capata experienta daca vrei sa lucrezi in domeniu,au principii bune dar pe care nu le aplica la ei

Contra
In purul stil dambovitean, in timp, s-a transformat intr-o cumetrie unde sunt agreate si avansate pilele, cunostintele,relatiile ,rudele in detrimentul celor care muncesc si care stiu meserie.

Sa renunte la metodele actuale si sa le aplice pe cele din Germania, angajatii cu functie de executie nu sunt sclavii celor cu functii de conducere iar sefii mari de la Bucuresti nu sunt Dumnezei incat inaintea venirii lor in teritoriu sa se anuleze toate liberele angajatilor pentru a fi multi la numar in magazine, sa dea bine la inspectie, sa nu fie dezordine si cozi la asistata, la case si la grill

Full time - Lucrator comercial - Suceava
Perioada de munca este de peste 10 ani.

Te simti ca un intrus, unde tu ai toate greselile.

24.04.2018 - Angajat Part time Util (10)

Pro
- Seriozitate la program.
- Salariu la timp si destul de bun.

Eu am avut noroc pot spune. M-am angajat casier, apoi am facut operare preturi, acum sunt la achizitii. Munca multa, dar sunt multumita.

23.04.2018 - Angajat Full time Util (12)

Pro
Disciplina, corectitudine in ceea ce priveste salariile, asigurare sanatate.

Lucrez in aceasta companie de cand sa infiintat adica de 11 ani si jumatate la noi in judet in decursul timpului am invatat o multime de lucruri si pot lucra in orice raion al magazinului fara probleme

12.04.2018 - Angajat Full time Util (12)

Pro
Tot timpul ai cate ceva de invatat si este o companie serioasa cu salarizare la timp

Evaluarea supermarketului Kaufland, magazin existent pe piata romana din 2004

09.04.2018 - Fost angajat Full time Util (13)

Pro
Salariu motivant (mereu au incercat sa tina pasul cu salariul de pe piata pt a atrage salariati, plus bonusuri), lucrul in echipa (aici depinde de echipa unde se desfasura activitatea, am lucrat si in echipe bune si in echipe unde se dorea ridicare individuala nu pe echipa), mediu de lucru frumos atata timp cat nu erai injurat de clienti din vari motive sau frustrari

Conecteaza-te cu Kaufland Romania prin retele sociale
BUCURESTI, Ilfov
BUCURESTI, Ilfov, Timisoara
Galerie foto
Noutati Kaufland Romania
1. Spuneți-ne câteva cuvinte despre dvs și în special ce v-a atras în departamentul HR.  Îmi place să cred ...
Suntem pe primul loc în Topul celor mai buni angajatori din România la categoria “Retail”, potrivit evaluărilor ...
Kaufland România, unul dintre cei mai mari angajatori privați de pe piața românească, propune ca posibilă soluție la ...