Evaluari companie Kaufland Romania

O companie ok pentru cineva aflat la inceput de drum pe piata muncii. Oportunitati de dezvoltare si promovare.

31.10.2017 - Angajat Full time Util (20)

Pro
Banii corecti si la timp.
Proceduri si procese bine puse la punct.
Program de munca flexibil, ore suplimentare platite.
Zilele libere si pauzele sunt batute in cuie, nu te cheama nimeni la munca din timpul tau liber.

Contra
Volum foarte mare de munca pentru un personal subdimensionat.
Management fara viziune de ansamblu.
Salariile ar putea fi mai mari avand in vedere volumul de munca, uneori ajungi sa faci treaba pentru 2 oameni dar iei acelasi salariu.
Promovarile nu sunt tot timpul transparente si dau impresia ca se fac pe alte criterii decat competenta profesionala.

Sa stie sa isi formeze mai bine personalul, este flux mare de personal pentru ca angajatii noi sunt considerati dispensabili.
Sa promoveze angajatii pe baza competentelor si nu pe ochi frumosi sau nepotism.

Full time - Lucrator comercial - Gherla

Seriosi, mediu de lucru sigur, o ambianta placuta, munca in echipa, cu perspective pe viitor de avansare.

29.10.2017 - Angajat Part time Util (20)

Pro
Siguranta, mediu placut de munca

Kaufland este o companie care te tine mereu in continua dezvoltare datorita nevoiei de schimbare si evolutie

27.10.2017 - Angajat Full time Util (27)

Pro
Esti mereu scolarizat si bine informat de schimbarile prezente in companie ceea ce face ca tu ca si persoana sa fi intr-o continua dezvoltare. Programul de lucru este unu flexibil dar totodata respectat cu strictete, ai posibilitatea de a imprumuta carti gratuit prin aplicatia Bookster, de a-ti face asigurare medicala cu reduceri substantiale, reduceri la medicamente si produse de ingrijire personala la farmacia Sensiblue

Lucrez in Kaufland de mai bine de 3 ani, nu pot sa spun ca exista multe posibilitati sa cresti, insa mediul de lucru este foarte bun, poti lega prietenii, este ca o a doua casa

23.10.2017 - Angajat Full time Util (19)

Pro
1. Mediu de lucru placut, colegi care stiu sa te ajute si sunt saritori
2. Salariul s-a virat mereu la timp, nu au existat intarzieri

Mediu placut, important e sa te dedici

16.10.2017 - Angajat Util (22)

Pro
Mediul de lucru in Kaufland este unul placut. Colegi saritori, sefi intelegatori, eu chiar recomand

Conecteaza-te cu Kaufland Romania prin retele sociale
Premii
Locuri de munca Kaufland Romania
Ultima actualizare: 14.03.2019
/ 0 - 1 an experienta
Galerie foto
Noutati Kaufland Romania
Kaufland România, lider pe piața de retail, obține pentru al patrulea an consecutiv certificarea „Angajator de Top” ...
1. Spuneți-ne câteva cuvinte despre dvs și în special ce v-a atras în departamentul HR.  Îmi place să cred ...
Suntem pe primul loc în Topul celor mai buni angajatori din România la categoria “Retail”, potrivit evaluărilor ...