Kaufland Romania

Comert

Evaluari companie Kaufland Romania

Evaluarea supermarketului Kaufland, magazin existent pe piata romana din 2004

09.04.2018 - Fost angajat Full time Util (13)

Pro
Salariu motivant (mereu au incercat sa tina pasul cu salariul de pe piata pt a atrage salariati, plus bonusuri), lucrul in echipa (aici depinde de echipa unde se desfasura activitatea, am lucrat si in echipe bune si in echipe unde se dorea ridicare individuala nu pe echipa), mediu de lucru frumos atata timp cat nu erai injurat de clienti din vari motive sau frustrari

Contra
Nu au inca o organizare buna pt angajat, se considera inca bunastarea firmei si scoaterea banilor pe primul lor decat angajatul, plus o proasta organizare a sefilor (unii chiar nu au ce cauta pe post dar primeaza pila nu ceea ce stiu)

O gandire in ansamblu si o gandire din afara ecuatiei, nu bani sunt totul in viata si uni angajati chiar isi doresc sa lucreze in acel loc!

Full time - Lucrator comercial - Ploiesti

O experienta dezamagitoare in raport cu pozitia companiei in piata

03.04.2018 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
- salariul
- este clar un exercitiu de rabdare
- potrivit pentru executanti
- daca nu te intereseaza dezvoltarea ta profesionala sau personala, ci doar salariul, iti recomand

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Kaufland Romania

O experienta buna castigata in cei 9 ani la ei. Cu bune si rele.

01.04.2018 - Angajat Full time Util (9)

Pro
Respecta zilele libere ale angajatului salariul la timp concediu de odihna concetiul medical atunci cand ai nevoie. O echipa mare cu angajati frumosi.

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Zero atitudine fata de angajati!!! Motiv pentru care se si pleaca.

29.03.2018 - Angajat Full time Util (7)

Pro
Nu merita!!

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Este o companie de renume mondial unde pot spune ca ma simnt foarte bine, desi ar mai fi aspecte de imbunatatit experienta mea aici este una foarte placuta.

22.03.2018 - Angajat Full time Util (10)

Pro
Program de lucru flexibil, mediu de lucru placut, colegii se ajuta intre ei, intelegere din partea sefilor

Conecteaza-te cu Kaufland Romania prin retele sociale
Locuri de munca Kaufland Romania
Kaufland Romania
Full time /Entry level
Last update: 20.07.2018
Galerie foto
Noutati Kaufland Romania
Lupta împotriva plasticului ajunge tot mai sus pe agenda publică, iar compania noastră își asumă demararea unui plan de ...
Compania noastră a inaugurat în data de 15.06.2018 primul hipermarket estival amenajat într-un cort pe litoral, în ...
​Compania noastră dă startul celui de-al doilea apel de proiecte în cadrul programului de finanțare a ONG-urilor cu ...