KFC Romania

Comert

• www.kfc.ro

Evaluari companie KFC Romania

Am inceput aici

10.01.2018 - Fost angajat Full time Util (12)

Pro
Singurele avantaje sunt faptul, ca sunt corecti la bani in data de 10 ale fiecarei luni bani iti sunt vira?i ,daca cumva data de 10 pica duminica, banii iti sunt virati de vineri... concediu este concediu ...acum depinde si in ce restaurant nimeresti, daca e drive poti sa-ti iei adios de la el...acolo intotdeauna este lipsa de personal si foarte aglomerat...P.S...succes tuturor aspirantilor de Kfc

Contra
Daca vrei sa te imbolnavesti de stres si nu stii cum, du-te la KFC...nu ai sarbatoare, nu ai mama nu ai tata, vor doar sa fii ptr ei trup si suflet...de avansat poti avansa usor doar ca atunci cabd ajungi manager ti-ai pus streangul de gat singur...foarte multe atributiuni si bani putin, sunt luni in care un angajat poate ajunge sa castige mai mult decat un manager (angajatului ii sunt platite orele suplimentare, iar managerului nu....de fapt orele state in plus de un manager sunt ca si nerecuperate...nici platite nu sunt si nici liber nu ti se da...

Intotdeauna am fost de acord ca vorba buna mult aduce....dar in aceste restaurante se tipa mult prea mult, ma tot gandeam de ce nu se

Full time - Casier, sef tura - Bucuresti

O experienta nesatisfacatoare.

02.12.2017 - Fost angajat Part time Util (12)

Pro
Experienta si lucrul in echipa.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in KFC Romania

Experienta mea la aceat job m-a ajutat foarte mult sa ma dezvolt. Am cunoscut diversi oameni si mi-am dezvoltat abilitatile din domeniul vanzarilor.

29.11.2017 - Angajat Part time Util (15)

Pro
Program flexibil, posibilitate de avansare, dezvoltare personala, lucrul in echipa, pachet salarial avantajos.

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Am lucrat la KFC in Timisoara timp de 3 luni, si mi-a placut. Imi place sa lucrez cu oamenii, iar acum sunt studenta la pedagogie

07.11.2017 - Fost angajat Util (7)

Pro
Casier, vanzator, lucrator comercial

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Sunt la inceput dar colegii te ajuta sa iti faca munca mai usoara!:)

06.11.2017 - Angajat Part time Util (11)

Pro
Toti colegii iti creaza un mediu placut fiind foarte deschis cu tine.

Locuri de munca Carrefour Romania
Carrefour Romania
Locuri de munca Austral Trade
Austral Trade
Locuri de munca Hornbach Romania
Hornbach Romania
Shift manager
Training on siteEvaluaru recompensateProgram flexibil
Asistent vanzari
Nu exista lucruri pro la aceasta companie
Tour guide
- Program flexibil, stabilit la inceputul fiecarei luni- Plata prin salariu + Tips
Operator call center
Account Manager