KFC Romania

Comert

• www.kfc.ro

Evaluari companie KFC Romania

Am lucrat 7 ani la acest restaurant specificat fast food si pot sa spun ca a fost minunat din toate punctele de vedere, angajati sunt o 'familie' deoarece se petrece mai mult timp la serviciu decat acasa, salariile decente, motivatii pt angajati, totul este sa iti doresti si sa iti placa ceea ce faci!

03.02.2018 - Fost angajat Full time Util (18)

Pro
Spirit in echipa, stare pozitiva de fiecare data la intrarea in restaurant lasam grijiile si problemele la "usa"si incepem ziua zambind si oferind stare pozitiva clientiilor nostri!

Contra
Mai multa atentie din partea superioriilor nostri si motivatii pt angajati

Spirit pozitiv, obtinerea respectului reciproc si increderea in oameni

Full time - Supervizor - Bucuresti

Am inceput aici

10.01.2018 - Fost angajat Full time Util (12)

Pro
Singurele avantaje sunt faptul, ca sunt corecti la bani in data de 10 ale fiecarei luni bani iti sunt vira?i ,daca cumva data de 10 pica duminica, banii iti sunt virati de vineri... concediu este concediu ...acum depinde si in ce restaurant nimeresti, daca e drive poti sa-ti iei adios de la el...acolo intotdeauna este lipsa de personal si foarte aglomerat...P.S...succes tuturor aspirantilor de Kfc

O experienta nesatisfacatoare.

02.12.2017 - Fost angajat Part time Util (12)

Pro
Experienta si lucrul in echipa.

Experienta mea la aceat job m-a ajutat foarte mult sa ma dezvolt. Am cunoscut diversi oameni si mi-am dezvoltat abilitatile din domeniul vanzarilor.

29.11.2017 - Angajat Part time Util (15)

Pro
Program flexibil, posibilitate de avansare, dezvoltare personala, lucrul in echipa, pachet salarial avantajos.

Am lucrat la KFC in Timisoara timp de 3 luni, si mi-a placut. Imi place sa lucrez cu oamenii, iar acum sunt studenta la pedagogie

07.11.2017 - Fost angajat Util (7)

Pro
Casier, vanzator, lucrator comercial

Locuri de munca Interbrands Marketing & Distribution
Interbrands Marketing & ...
Locuri de munca Hornbach Romania
Hornbach Romania
Locuri de munca Yves Rocher Romania
Yves Rocher Romania
Responsabilitatea personalului
Controlor calitate
Nu am nimic pro
Escalation Engineer
Mediu, colegi, accesul la informație și tehnologie, beneficii multiple, chiar și salariile bune
Agent Servicii Clienti ...
Control calitate
Database Analyst