KFC Romania

• www.kfc.ro

Evaluari companie KFC Romania

Experienta mea la aceat job m-a ajutat foarte mult sa ma dezvolt. Am cunoscut diversi oameni si mi-am dezvoltat abilitatile din domeniul vanzarilor.

29.11.2017 - Angajat Part time Util (15)

Pro
Program flexibil, posibilitate de avansare, dezvoltare personala, lucrul in echipa, pachet salarial avantajos.

Contra
Mici probleme organizatorice.

Sa insiste pe activitati distractive in care angajatii se pot apropia mai mult unii de altii, astfel se vor vedea rezultate mai bune si la serviciu.

Part time - Vanzator casier - Iasi

Am lucrat la KFC in Timisoara timp de 3 luni, si mi-a placut. Imi place sa lucrez cu oamenii, iar acum sunt studenta la pedagogie

07.11.2017 - Fost angajat Util (7)

Pro
Casier, vanzator, lucrator comercial

Sunt la inceput dar colegii te ajuta sa iti faca munca mai usoara!:)

06.11.2017 - Angajat Part time Util (11)

Pro
Toti colegii iti creaza un mediu placut fiind foarte deschis cu tine.

Formeaza etica de munca, nu prea plateste, angajatul e un bun care se poate arunca oricand

04.11.2017 - Fost angajat Full time Util (13)

Pro
Te formeaza la locul de munca, inveti ce-i aia responsabilitate si lucru in echipa

Oferte care ti s-ar potrivi

Oravita

Arad

Sibiu

E diferenta de la un restaurant la altul...la Sibiu spre exemplu managerii sunt agitati, mai mult iau in considerare doar partile rele al unui angajat, nu si partile bune.. ideea e ca nu prea colaboreaza cu ei ci le impun..cat depre program, nu se respecta intocmai, faci productie si nu ai timp mereu sa mentii curatenia si cand sa pleci acasa te mai tin inca 30-40 minute sa faci curatenie si sa pregatesti ceea ce au nevoie cei din urmatorul schimb

29.07.2017 - Fost angajat Part time Util (14)

Pro
Sunt flexibili cu orarul

Pepco Romania
Oportunitatea de a lucra cu oameni pe care ii placi si ii respecti;Sanse reale de crestere ...
Credit Controller
- echilibru bun intre viata profesionala si viata personala - overtime destul de rar - program ...
Tehnologii diverse.Echipa ok
Credit Controller