Konkret Cargo SRL

Servicii Transport/Logistica

• Site: www.konkretcargo.ro

Evaluari companie Konkret Cargo SRL

O experienta neplacuta

10.06.2014 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Doar pentru cineva care abia a terminat facultatea si doreste o minima experienta in domeniu

Contra
S-au tot spus cele contra. Angajati dati afara dupa bunul plac (pentru ca nu au acceptat taierile de salariu propuse sau pur si simplu pentru ca aveau salariu prea "mare") se angajeaza intr-o veselie oameni noi fara experienta si se incearca sa se scape de cei mai vechi care au salariile peste acel plafon de 1200 de lei pe care ei il impun. Mai nou se sta peste program (ADICA PESTE CELE 8 ore 30 desi pauza de masa nu exista !!! ) doar ca sa se "faca bani", cele 2 sefe impun ce reguli doresc si cum doresc. Avand doar angajati care sunt fara experienta isi permit pentru ca au pe cine sa batjocoreasca !!!

Gasisti-va o conducere in primul rand, ca degeaba va da lumea sfaturi tot varza sunteti

Full time - Agent transporturi - Bucuresti

O adevarata oportunitate pentru cariera, fie ca esti la inceput de drum, fie ca ai experienta in domeniu

30.05.2014 - Angajat Full time Util (0)

Pro
eforturi apreciate, colegi tineri,mediu de munca placut,inveti lucruri noi,primesti sprijin daca esti la inceput de drum,profesionalism

firma neprofesionista

12.05.2014 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
colegi ok. unii dintre ei nu toti.
poti invata cate ceva in 5-6 luni daca esti incepator ca mine si apoi sa te cari la o firma serioasa.

Firma foarte serioasa. Mediu de lucru foarte prietenos

06.05.2014 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Inveti cu adevarat meserie. Sunt multi tineri. Daca ai rabdare cateva luni avansezi fara probleme si salariul creste. Aici chiar ai o sansa reala sa muncesti

Lucrez in aceasta companie de ceva timp,am evoluat atat ierarhic cat si salarial

05.05.2014 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Inveti sa negociezi,ai termene limita,inveti sa faci fata stresului, sa iti depasesti limitele

Locuri de munca UPS Romania HR Admin
Locuri de munca Cargo-Partner Expeditii SRL Telesales Specialist - Bucharest
Cargo-Partner Expeditii SRL
Locuri de munca Fildas Trading Specialist Achizitii
Fildas Trading
Locuri de munca Cargo-Partner Expeditii SRL Business Development/ Area Sales Manager - Bucuresti/ Timisoara
Cargo-Partner Expeditii SRL
BUCURESTI, Timisoara, Job national
Pachetul de beneficii, mediu de lucru cu provocari.
Sales Assistant
- la 4h ai bonuri de masa la fel ca cei de la 8h- program flexibil
Factor postal
Timp liber daca sti sa te organizezi.
Asistent director ...
Casier si lucrator ...