Kromberg & Schubert Romania

• Site: www.kromberg-schubert.com

Evaluari companie Kromberg & Schubert Romania

O experienta foarte placuta care as vrea din nou sa o incerc fara regrete,oamenii sunt tratati ca atare si daca iti faci treaba nimeni nu are nimic de obiectat in privinta ta salar bun si program bun,oamenii sunt respectati ca atare

01.12.2017 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Este o firma mare in care se lucreaza corect,sunt reguli de respectat iar daca iti faci treaba nimeni nu are nimic cu tine sunt ascultate parerile oamenilor si cei ce gresesc sunt sanctionanti ceea ce mi se pare corect este o firma de cablaje auto cablurile ajung la masini si pun siguranta oamenilor in pericol ...daca iti faci treaba si termini mai devreme nuti spune nimeni nimic acest lucru nu se intampla in prea multe firme

Contra
O parte negtiva in aceasta firma as putea spune ca nu prea exista posibilitatea de a avansa la a face altceva sau la a face alceva,iti faci postu si atat studiile sau experienta nu prea conteaza nu poti avansa

Ar trebui sa de oamenilor posibilitatea de a avansa sunt acolo persoane care lucreaza de 7-9 ani dar care sunt pe aceleasi posturi in productie fara calificare fara nimic

Full time - Operator productie - Timisoara

Numai promisiuni

13.11.2017 - Angajat Full time Util (12)

Pro
Fara ore suplimentre, a scos 12 ore, a scos transportul la oameni

O experienta extrem de placuta nu se compara cu nici o firma unde am lucrat

03.11.2017 - Fost angajat Full time Util (20)

Pro
Are un salar de incadrare foarte bun, oamenii se comporta frumos unii cu altii vorbe jignitoare si faptul care mi-o placut cel mai mult este ca iti faceai norma daca terminai cu 1h inainte si stateai nu se lua nimeni de tine

Am avut o experienta placuta in Kromberg

15.04.2016 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Corporate. Atmosfera degajata, chiar mi-a placut mediul, in special colegii

Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Learning Specialist - I BS (TSR)
Locuri de munca Sipa Engineering Romania Service Automation Engineer
Sipa Engineering Romania
Strainatate, Job national
Locuri de munca Michelin Romania Order Fulfillment Analyst with French and English
Michelin Romania
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Mechanical Engineer - Manufacturing TSR
Continental Automotive Group ...
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania HW/PCB Engineer for Autonomous Driving - ADAS TSR
Referent Comercial
Colegi placuti, companie intr-o continua dezvoltare si cu un contact international frecvent ...
Mediu OKWFHBeneficii
EchipaPartea de HR/support