L`Oreal Romania

• Tel: 021.204.0000
    Site: www.loreal.ro

Evaluari companie L`Oreal Romania

Experienta mea in cadrul L`Oreal e una buna

27.07.2017 - Angajat Full time Util (15)

Pro
Mediul in sine. Formarile primite din partea companiei

Contra
Mult de munca, volume mari

One-on-one mai eficient cu angajatii

Full time - Analist - Bucuresti

Experienta mea cu aceasta companie este una fericita pana in acest moment. Este o companie dinamica, orientata catre angajat cu multe activitati extra job.

04.07.2017 - Angajat Full time Util (18)

Pro
Se organizeaza multe traininguri si multe activitati interesante. Oamenii sunt foarte pasionati, in general. Simti ca esti mereu la curent cu tot ce este nou, exista deschidere in a te migra de pe o pozitie pe alta sau chiar de pe un departament pe altul. Participi la multe evenimente si primesti multe produse cadou.
O companie cu nu foarte multe proceduri si destul de mare libertate de miscare si de decizie pe jobul tau.

Am lucrat acum ceva timp la L'Oreal si am avut o experienta per total buna. E o companie in care te poti dezvolta, sper ca au invatat din ce a fost in trecut

04.10.2016 - Fost angajat Full time Util (3)

Pro
Mediul de lucru mi-a placut, este o companie mare. Faptul ca este o companie mare iti da posibilitatea de a te dezvolta pe mai multe directii. Acum depinde si de fiecare in ce directie (aici ma refer la domeniu/departament) vrea sa mearga. Echipa cu care am interactionat a fost una minunata.

Locuri de munca Hella Romania System Engineer for Energy Management
Hella Romania
Locuri de munca British American Tobacco Romania Senior Analyst Accounts Payable - Reporting
British American Tobacco ...
Locuri de munca Molson Coors Human Resources Data Operations Specialist with French - 2nd shift
Molson Coors
Locuri de munca British American Tobacco Romania Tehnician Productie
Ploiesti
Locuri de munca British American Tobacco Romania Finance Reporting Analyst
Ploiesti
Inveti multe Mediul este ok. Salariu la timp. Asigurare medicala. Al 13-elea salar..............
traininguri relevante, colegi super ok
Operator introducere, prelucrare si validare date cu limba franceza
Colectiv tânăr, mediu de lucru plăcut, diverse beneficii: asigurare medicala, bonusuri lunare, ...
Analist servicii clienti
Motostivuitorist