L`Oreal Romania

3.8
  • Tel: 021.204.0000
    Site: www.loreal.ro

Evaluari companie L`Oreal Romania

O companie dinamica, tanara si in continua dezvoltare.

25.08.2017 - Angajat Full time Util (14)

Pro
Cateva dintre aspectele pozitive pentru care merita sa lucrezi in aceasta companie sunt: dinamismul intregii echipe, atitudinea pozitiva cu care am fost primita, faptul ca iti inspira pofta de munca si te motiveaza sa fii mai bun in fiecare zi !

Contra
In momentul de fata nu as putea sa spun ca am sugestii sau pareri contra in ceea ce priveste compania, ma declar multumita de tot ceea ce ofera ea.

Sfatul meu pentru conducere ar fii sa continue la fel cu tot ceea ce fac si pe viitor . Succes!

Full time - Reprezentant medical - Brasov

Recomand pentru mediul profi si friendly

01.08.2017 - Angajat Full time Util (19)

Pro
Colegii, managementul: super ok. Te acomodezi cu mediul corporate, prinzi experienta cu clientii.

Experienta mea in cadrul L`Oreal e una buna

27.07.2017 - Angajat Full time Util (15)

Pro
Mediul in sine. Formarile primite din partea companiei

Experienta mea cu aceasta companie este una fericita pana in acest moment. Este o companie dinamica, orientata catre angajat cu multe activitati extra job.

04.07.2017 - Angajat Full time Util (18)

Pro
Se organizeaza multe traininguri si multe activitati interesante. Oamenii sunt foarte pasionati, in general. Simti ca esti mereu la curent cu tot ce este nou, exista deschidere in a te migra de pe o pozitie pe alta sau chiar de pe un departament pe altul. Participi la multe evenimente si primesti multe produse cadou.
O companie cu nu foarte multe proceduri si destul de mare libertate de miscare si de decizie pe jobul tau.

Am lucrat acum ceva timp la L'Oreal si am avut o experienta per total buna. E o companie in care te poti dezvolta, sper ca au invatat din ce a fost in trecut

04.10.2016 - Fost angajat Full time Util (3)

Pro
Mediul de lucru mi-a placut, este o companie mare. Faptul ca este o companie mare iti da posibilitatea de a te dezvolta pe mai multe directii. Acum depinde si de fiecare in ce directie (aici ma refer la domeniu/departament) vrea sa mearga. Echipa cu care am interactionat a fost una minunata.

BUCURESTI, Timisoara, Job national
BUCURESTI, Job national
Hella Romania
JTI Romania
Embedded Software Engineer
flexible work hours, nice work environment and good technical expertise.
Finance
Oamenii sunt deschisi si prietenosi;-Work-life ballance;-Se organizeaza evenimente pentru angajati, ...
Administrator operatiuni curente
Dobândești cunoștințe reale din domeniul economic si financiar cu ajutorul cursurilor interne
Confidential
Operator Statie de ...