Leonardo

• E-Mail: cariere@leonardo.com.ro
    Site: www.leonardo.com.ro

Evaluari companie Leonardo

Companie falimentara

25.09.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Era frumos o data, acum totul e in paragină. Păcat

Contra
Condiții improprii

Full time - Sales advisor - Ploiesti

Pe scurt...MARE BATAIE DE JOC la adresa angajatilor!!!

15.10.2017 - Full time Util (12)

Pro
Nu sunt cuvinte de lauda si nu stiu daca se gaseste cineva care a lucrat la aceasta firma si sa aibe cuvinte de lauda.

Am lucrat timp de cateva luni, in facultate pe post de asistent vanzari. Deoarece majoritatea colegelor nu aveau terminat decat 12 clase, s-a creat o situatie aiurea in care, eram ironizata atunci cand reuseam sa vand unui client strain pantofi. Pauza de masa nu se respecta. Sefa de magazin are preferatii ei, iar daca ceva i se pare ca nu e destul tipa la tine si te ameninta cu clasicul text: ca tine mai sunt si altii la usa. NU VA RECOMAND sa va cumparati pantofi din acest magazin, pentru ca veti avea surpriza sa va puteti imbolnavi. Spre exemplu, am fost nevoiti sa stergem de pete de mucegai anumiti papuci si sa.i expunem. A doua zi mi.am dat demisia. Salariul este exagerat de mic, 800 de ron maxim, din care 200 de lei sunt bonuri de masa. Nu ti se deconteaza transportul. Nu exista asigurari oferite. Daca ai ore libere de luat, vei fi nevoit sa duci o munca de convingere pt ati putea lua macar 2 ore. NU AI VOIE SA STAI desi lucrezi de 10 ore continuu. NU MERITA EFORTUL !

22.06.2017 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
Experienta cu clientii

Developer
- colegii ok- te ajuta si exista suport personal- locatia e ok ca sunt multe restaurante in ...
Tehnician IT
salariu bun , beneficii bune