Libra Bank

Banci/Asigurari/Pensii/Alte Serv Fin

• www.librabank.ro

Evaluari companie Libra Bank

Ok ca rampa de lansare...

19.06.2018 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
Banca cu sistem destul de organizat. Fiecare are sarcini teoretic stabilite. Inveti suficient ca incepator.

Contra
Nu se respecta sarcinile. Superiorii dicteaza sarcini dupa chef. Faci treaba altuia daca superiorul e..pupat suficient de respectivul.
Ore peste program zilnic. Da, ORE.

Full time - Bucuresti

Multi nervi si multa bataie de cap. Oalele ti se vor sparge tie in cap, chiar daca nu are cine sa inteleaga ca volumul infernal de munca nu poate fi terminat la timp.

16.05.2018 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
Salarii decente si platite la timp

Experienta ok, job bun pentru entry level

28.03.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Training-uri precise

Mediu strict, presiune inutila, multe minciuni si pupincurism

24.02.2018 - Fost angajat Full time Util (12)

Pro
Aspecte pro:
- colegii si atmosfera generala din cadrul echipelor. Majoritatea colegilor (in niciun caz toti) te ajuta daca intrebi si daca vrei sa te implici.
- 8h pe luna disponibile pentru a-ti rezolva probleme personale etc. Unii manageri stramba din nas si cer explicatii, desi nu ai obligatia sa le dai (prin contract). In schimb, daca stati 3h-4h pe zi la tigara, nu este nicio problema, cat timp pontajul apare cum trebuie.
- sediu destul de bine pozitionat, aproape de metrou, insa urmeaza o mutare intr-o locatie neadecvata (nu are metrou relativ aproape, traficul va fi teribil la orele de varf, etc).
- pachetul salarial este decent pentru cineva cu nivelul intre junior si mediu si poate invata multe lucruri (insa nu va bazati prea mult pe ceea ce se spune la interviuri - realitatea e mai sumbra, iar partea de front-end poate fi aproape inexistenta la programare, in functie de post/echipa/etc).

Libra Internet Bank: Libra Internet Bank: IT dezvoltare - mediu de lucru ok pentru mediu

09.02.2018 - Fost angajat Full time Util (13)

Pro
Banca mica, impactul dezvoltarilor se va vedea imediat, nu esti o rotita mica intr-un angrenaj mare, ci o rotita putin mai mare intr-un angrenaj micut

Locuri de munca Tezaur Investment Group
Tezaur Investment Group
Locuri de munca Tezaur Investment Group
Tezaur Investment Group
Operator sondaje
Programul meu a fost de 4 ore, ceea ce este suficient pentru inceput. Voi incepe prin a spune ca eu ...
- Proiectele- Colegii- Knowledge
QA Engineer
Mediu de lucru foarte OKWork-Life balance foarte bunColegii tineri si super OK
Operator sondaje
7 lei