Comert

Evaluari companie Lidl Romania

E generos sa dai o stea

29.01.2018 - Fost angajat Full time Util (6)

Pro
Nu sunt argumente pro sa vii la Lidl , decat poate , si asta daca esti suficient de naiv , cum a fost eu sa cred povestile de adormit copii de la petrecerea de bun venit

Contra
Aici sa te tii tare :
Sefi disperati sa te ia tare de la inceput , frecus maxim 30 min din prima zi sa descarci un palet de marfa ( pe bune ??? , Mama de ce nu ai raioane acasa sa imi fi facut o pregatire in prealabil )
Sa stii unde e marfa ( eu nu fac cumparaturi in lidl , personal nu gasesc ceva care ma atraga sa dau banii prefer penny , kaufland sau magazinele locale care au varietate si calitate in spatiu mult mai mic , cu oferte mai tentante , si produse cunoscute nu , no name-uri.
Colegii , aici depinde eu la Tecuci am dat peste in cuib de vipere care devoreaza pe cei noi veniti , si nu le arat nimic sa isi asigure locul de munca.
Te scapi pe tine daca ai vreo problema de nevoi fiziologice , daca esti vazut mai des la toaleta , nu esti eficient.
In cazul meu , am avut probleme de sanatate si am avut concediul medical ca am discopatie lombara , iti incheie contractul direct si irevocabil.
Daca tie sete , hmm bea multa apa acasa ca in magazin nu ai voie sa ai un bidon de apa pe langa tine .
Si daca iti e foame , mananca bine ca pauza nu vezi neam .
Asta e adevarul ce tot atatea ocolisuri cititi bine ce zic .

Pai ar trebui implementata o noua mentalitate , angajati multi si sefi care sa tina la echipa , fara prostii gen eficenta , asta nu merge aici , dar nu uitati ca noi nu suntem evreii pe care ii puteati exploata datorita nazistilor care furnizau forta de munca din lagare de exterminare , ca asa a plecat afacerea Lidl , cine nu stie , poate sa se documenteze , dar trebuie cautat pe google

Full time - Vanzator - Tecuci
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Cea mai tare echipa.

29.01.2018 - Fost angajat Part time Util (11)

Pro
Prietenosi, amuzanti spirit de echipa

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Lidl Romania

Am invatat sa fac lucruri noi si mi-a placut munca pe care am facut-o.

28.01.2018 - Angajat Part time Util (13)

Pro
Salariu motivant si personal sociabil

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Organizare din punct de vedere al spatiului si personal

18.12.2017 - Fost angajat Part time Util (4)

Pro
Bine organizat, personal mereu in ajutorul clientilor

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

A fost o experienta placuta si recomand cu incredere. Sincer.

16.12.2017 - Fost angajat Full time Util (5)

Pro
Siguranta unui loc de munca, un salariu peste asteptari, mediul de lucru este interesant.

Conecteaza-te cu Lidl Romania prin retele sociale
Beneficii companie