Lugera - The People Republic

Fax: 021.318.7128
    E-Mail: lugera@lugera.ro
    Site: www.lugera.ro

Evaluari companie Lugera - The People Republic

Am fost angajata pe un post de office assistant in cadrul companiei. Volum de munca mare fara sa fie platit si multe aspecte ale job-ului nediscutate in interviu sau puse in descrierea postului.

19.10.2018 - Angajat Full time Util (5)

Pro
Un punct pro ar fi faptul ca este o rampa de lansare si poti fi preluat pentru alte posturi de catre clienti.

Contra
Colectivul este foarte prost inchegat. Multe barfe, esti spionat la fiecare pas. Absolut tot ce faci ajunge la urechile superiorilor si nu intr-un mod foarte placut.

Cat despre management, lasa de dorit mult, lipsa de comunicare, cerinte exagerate. In orice moment poti fi trimis acasa si sa ti se spuna ca de maine nu mai lucrezi.
Lipsa de profesionalism in alegerea candidatilor pentru clienti. Consultantii angajeaza orice "specimene" doar ca sa isi faca target-ul.

Sa existe mai multa comunicare.
Sa integreze fiecare rol si departament in activitati, nu doar o parte din angajati cum se intampla in prezent.

Sa se focuseze pe alegerea candidatilor potriviti pentru proiecte nu doar sa isi vada interesul personal spre acoperirea target-ului.

Sa fie transparenti in descrierea rolurilor.

Full time - Office assistant - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Muncă foarte multa pe bani puțini

12.10.2018 - Fost angajat Full time Util (6)

Pro
Daca stai bine cu nervii si doresti un salariu aproape minim cu posibilitatea de a obține si un bonus, du-te la Lugera!

Este o companie ok pentru un inceput de cariera

16.09.2018 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
Daca echipa are un coordonator de echipa ok atunci este lejeritate

Good to start with

17.08.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Employee friendly environment, great exposure and learning opportunity. the 'work hard party harder' kind of company, ideal place for ambitious young people with a strong desire to grow.

Oferte care ti s-ar potrivi

Cultura organizationala foarte friendly, tooluri de recrutare si baza de date sunt superbe!

03.08.2018 - Angajat Full time Util (6)

Pro
- echipa friendly, dinamica, se ofera support
- management deschis la schimbare, inputul fiecaruia este cel putin ascultat, daca e inovativ poate si pus in discutie mai apoi
- chiar daca este o corporatie e mai mult o familie
- proiecte si companii diverse

Antal International Network ...
Atmosfera de lucru este placuta si profesionista. Echipa este tanara, colegii sunt de treaba, iar ...
Operator comenzi
Salariul la timpBonuri de masaPrima de vacanță
Agent call center
Daca nu ai avut experienta pana acum intr-o corporatie poti incepe aici . Program flexibil.
Process Associate