MaxBet Romania

Media/Cultura

• Site: www.maxbetgroup.com

Evaluari companie MaxBet Romania

Cel mai groaznic job, cea mai sincera evaluare. Am lucrat 4 luni ca supraveghetoare sala jocuri, nu stiu cum am rezistat. Pe perioada interviului si la semnarea contractului, toate roz si frumoase, iar dupa ce ajungi la locul de munca situatia se schimba radical. Din primele zile esti bataia de joc a colegilor care sunt mai vechi acolo. Clientii sunt ok in general, dar mai sunt si exceptii. Nu se tine cont de program, in contract scrie ceva si in realitate e altceva. Ajungi sa stai si 14 ore in picoare pe tocuri (daca esti fata). Ai prea multe sarcini de facut si complicate. De multe ori faci si treaba barmanului. Nu ai o locatie fixa, te muta dintr-una in alta. Salariul e acceptabil doar cand incepi sa primesti tips uri. In primele 2 luni nu primesti nimic, colegii nu iti dau nici macar 5 lei de transport. deci stai pe salariul de 1600 lei. Se mai intampla erori si ajungi sa bagi bani din buzunar in casierie. Nu ai libertate, ai multe restrictii, esti monitorizat non stop peste tot de cei de la camerele video si daca faci ceva ce li se pare lor ciudat sau faci o mica pauza ti se face raport. Dupa aceasta experienta am realizat ca sanatatea psihica si fizica e mai importanta decat cateva sute de lei in plus. Nu recomand acest job nimanui. Exista alte variante mult mai bune. Banii nu inseamna tot.

01.08.2018 - Fost angajat Full time Util (6)

Pro
-Salariu acceptabil atunci cand incepi sa primesti tips uri.

Contra
-Colectiv groaznic.
-Nu se tine cont de program, lucrezi prea mult, stai prea mult in picioare, pe tocuri in cazul meu.
-Prea multe sarcini de facut.
-Nu primesti tips uri in primele 2 luni si trebuie sa te multumesti cu salariul de baza de 1600 lei.
-Ajungi sa bagi bani din buzunar in casierie.
-Prea multe restrictii.
-Lipsa de libertate si intimitate.

Full time - Supraveghetoare sala jocuri - Bucuresti

Companie ok, se lucreaza f mult peste program, managerii sunt ok(nu toti). Pt pozitii entry level si acumulare experienta e ok.

24.07.2018 - Angajat Full time Util (5)

Pro
Colectiv bun
Unii manageri sunt foarte ok, altii nu au ce cauta in functia lor

Loc de munca frumos pt tineri

22.01.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Salariu nu intarzie
Colectiv tanar
Loc de munca dinamic
Comunicare si cunoastere de persoane noi
Sansa de a obtine un castig subsantial
Program in ture, se fac schimburi de ture si de multe ori nevoia de cateva zile libere se poate rezolva fara a consuma zile de concediu

Locuri de munca Grup Sapte Brand Ambasador Tobacco
Inginer proiectant
Salariu atractivProfesionalism, calitate, incredere
Manager
Foarte buna experienta
Isi aloca timp suficient de a invata noii angajati ce au de facut
QA Tester
Customer support - ...