MaxBet Romania

Evaluari companie MaxBet Romania

O companie care își da șansă să te dezvolți personal, șansă de a vorbi cu diferite persoane și caractere.

24.08.2018 - Angajat Full time Util (6)

Pro
Libertate, program flexibil,

Contra
Managementul, limita de vârstă pentru angajare, responsabilitatea unui alt job anterior, salariu mic în balanta cu câte obligații și responsabilități avem.

Full time - Supraveghetor loc de joaca - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Miercuri, 29 Aug 2018
Buna ziua! Va multumim pentru feedback! Speram ca experienta acumulata in cadrul companiei sa va ajute cat mai mult, pe toate planurile!

Cel mai groaznic job, cea mai sincera evaluare. Am lucrat 4 luni ca supraveghetoare sala jocuri, nu stiu cum am rezistat. Pe perioada interviului si la semnarea contractului, toate roz si frumoase, iar dupa ce ajungi la locul de munca situatia se schimba radical. Din primele zile esti bataia de joc a colegilor care sunt mai vechi acolo. Clientii sunt ok in general, dar mai sunt si exceptii. Nu se tine cont de program, in contract scrie ceva si in realitate e altceva. Ajungi sa stai si 14 ore in picoare pe tocuri (daca esti fata). Ai prea multe sarcini de facut si complicate. De multe ori faci si treaba barmanului. Nu ai o locatie fixa, te muta dintr-una in alta. Salariul e acceptabil doar cand incepi sa primesti tips uri. In primele 2 luni nu primesti nimic, colegii nu iti dau nici macar 5 lei de transport. deci stai pe salariul de 1600 lei. Se mai intampla erori si ajungi sa bagi bani din buzunar in casierie. Nu ai libertate, ai multe restrictii, esti monitorizat non stop peste tot de cei de la camerele video si daca faci ceva ce li se pare lor ciudat sau faci o mica pauza ti se face raport. Dupa aceasta experienta am realizat ca sanatatea psihica si fizica e mai importanta decat cateva sute de lei in plus. Nu recomand acest job nimanui. Exista alte variante mult mai bune. Banii nu inseamna tot.

01.08.2018 - Fost angajat Full time Util (6)

Pro
-Salariu acceptabil atunci cand incepi sa primesti tips uri.

Miercuri, 29 Aug 2018
Buna ziua! Va multumim pentru feedback, mesajul dumneavoastra este foarte important pentru noi! Va dorim mult succes la viitoarele joburi!

Companie ok, se lucreaza f mult peste program, managerii sunt ok(nu toti). Pt pozitii entry level si acumulare experienta e ok.

24.07.2018 - Angajat Full time Util (5)

Pro
Colectiv bun
Unii manageri sunt foarte ok, altii nu au ce cauta in functia lor

Miercuri, 29 Aug 2018
Buna ziua! Va multumim pentru feedback, si va dorim mult succes in cariera!

Loc de munca frumos pt tineri

22.01.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Salariu nu intarzie
Colectiv tanar
Loc de munca dinamic
Comunicare si cunoastere de persoane noi
Sansa de a obtine un castig subsantial
Program in ture, se fac schimburi de ture si de multe ori nevoia de cateva zile libere se poate rezolva fara a consuma zile de concediu

Miercuri, 29 Aug 2018
Buna ziua! Va multumim pentru feedback, si va dorim mult succes in viitoarele proiecte personale si profesionale!
Beneficii companie
Locuri de munca MaxBet Romania
MaxBet Romania
Full time /Student
Last update: 06.11.2018
Galerie foto
Noutati MaxBet Romania
Avem placerea de a va anunta ca pentru al doilea an consecutiv Max Bet a primit premiul True Leaders, ajungand astfel in topul celor mai ...
Branșa românească a operatorului MaxBet Entertainment Group numără peste 1.600 de angajați și este într-o continuă ...
Anul 2017 nu putea să treacă fără ca angajații MaxBet să se implice în acțiuni de voluntariat.Campionatul intern de Fotbal a ...