M&C Business

• www.multiplicari-chei.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie M&C Business

Dezastru total

10.07.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
Programul de lucru (care nu este neaparat meritul lor...).

Contra
Toti managerii sunt agramati (de la cel mai mic la cel mai mare)
Mincinosi cu oferta salariala, teoretic ai 1700 lei net, 300 lei bonuri masa si 10% din target (nici ei nu stiu despre ce e vorba in acest target si unde este...), din aceste 3 puncte ramai doar cu salariul net pentru ca se pare ca nu-si permit sa respecte ceea ce transmit.
Este mult de invatat, raspunderea e mare, daca ai rebuturi, le plastesti din buzunar, sistemul de incasat e depasit de mult iar operatiunile care ar trebui sa iasa automat din sistem trebuie sa le faci manual, o corvoada intr un cuvant, te simti ca n preistorie.
O dezorganizare totala la nivel de conducere, in acte, in absolut tot. Nimeni nu are habar de nimic in aceasta firma.
Nu recomand nimanui o astfel de experienta.

Demisionati si sa cheme cineva niste oameni competenti, calitativi, profesionisti care sa ridice compania la un alt nivel!

Fost angajat 2020 - Full time - Bucuresti - Lucrator comercial
Perioada de muncă: Mai puțin de un an.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Cea mai slaba conducere!!

13.05.2019 - Fost angajat 2019 - Full time

Pro
nu exista nimic pro pentru compania asta poate doar managerii de magazin care sunt ok in rest varaza

M&C Business

02.05.2019 - Fost angajat 2017 - Full time

Pro
Singurul lucru pe care il pot adauga ca si pro este programul pe care il poti avea in aceasta firma, find de 4 zile si jumatate lucratoare plus 2 zile si jumatate lucratoare

Salariu mic, program ok.

25.06.2018 - Angajat - Full time

Pro
Programul o zi cu o zi, un weekend la muncă, celălalt liber.

Locuri de muncă
POWERNET TECHNOLOGIES