Medlife

• www.medlife.ro

Evaluari companie Medlife

Oportunitati de dezvoltare pe plan personal si cam atat.

26.11.2017 - Angajat Full time Util (9)

Pro
Colectivul unit, bonusul, salariul la timp, teambuilding-uri, petreceri, ore suplimentare platite.

Contra
Salariul mic, oportunitati scazute de avansare din functia de agentcallcenter, sunt zile

Marirea salariului este esentiala! Ca agent call center iei minimul pe economie la angajare. Pentru o firma atat de mare nu e ok.

Full time - Bucuresti

O clinica extraordinara, cu un personal care se comporta omeneste cu pacienti si cu niste servici de calitate maxima

18.11.2017 - Fost angajat Full time Util (16)

Pro
Personalul este super de treaba, te ajuta cu orice problema si se comporta omeneste cu orice tip de pacienti ar avea

O companie de top deci pretentii de top.

25.10.2017 - Angajat Full time Util (14)

Pro
Am lucrat in Laboratorul central din Grivita. Salariul este ok si nu se intarzie niciodata.colegii sunt de treaba, dar nu prea ai timp sa discuti foarte mult. Medicii nu sunt aroganti, ba chiar te ajuta cand ai probleme.

Firma de top deci pretentii de top.

25.10.2017 - Angajat Full time Util (20)

Pro
Am lucrat in laboratorul central din Grivita ca biolog .Salariu bunicel, banii se primesc la timp niciodata nu se intarzie. Colegii placuti, iar doamnele doctor nu sunt arogante, ba chiar te ajuta cand ai o problema.

Locuri de munca Regina Maria Asistent Medical Policlinica - Iasi
Regina Maria
Iasi
Locuri de munca Regina Maria Asistent Medical Policlinica
Regina Maria
BUCURESTI, Brasov, Constanta
Locuri de munca Janssen Romania / Johnson & Johnson Romania SRL Senior VAT Analyst
Janssen Romania / Johnson & ...
BUCURESTI, Strainatate
Locuri de munca Janssen Romania / Johnson & Johnson Romania SRL Payroll Specialist with German
Janssen Romania / Johnson & ...
BUCURESTI, Strainatate
Locuri de munca Medecins Sans Frontieres Supply Logistician
Medecins Sans Frontieres
BUCURESTI, Strainatate, Iasi
Tehnic este foarte ok. Au proiecte interesante, important e sa fii pasionat.Majoritatea colegilor ...
Java developer
Oameni placuti in general.Atmosfera relaxata de munca.Management profesionist.Team building-uri ...
Brand, cursuri, colegi ok
Area Sales Manager