Comert

• Tel: 021.224.6677
    Site: www.mega-image.ro

Evaluari companie Mega Image

Mega poate ca este o companie OK, insa atata timp cat nimeni nu ia nicio masura vis a vis de tot ce scriu oamenii aici, e cam asa LAS-O MA, CA MERGE SI ASA!

02.10.2014 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Sunt seriosi in privinta platii salariului, adica doar ca il dau la timp, nu cum se spune la angajare ca va creste dupa primele 3 luni

Contra
Sefii de departament sunt niste tinerei care habar nu au de comert, de umanitate, daca nu le convine ceva la tine se unesc si te umilesc pana te face sa pleci, iar sefa de magazin scoate carbunii din foc cu mana sefilor de departament (in afara de cei care au coloana vertebrala),orice ai propune ti se spune ca :"nu avem voie", de ce?, CA NU AVEM VOIE!, atat.

Sa nu mai promoveze doar nonvalorile, incompetentii, neaparat fumatori, iar ca sa mearga treaba bine sa nu mai aduca oameni cu experienta din afara, ca daca ai idei si initiativa ori si-o insuseste sefa de magazin, ori incearca sa scape de tine umilindu-te si pornindu-i pe toti SD impotriva ta.

Full time - Lucrator comercial - Ciorogarla
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Mega Image esti o companie ok, personalul angajat cu functii de raspundere fac oamenii sa plece si sa fie oarecum nemultumiti de felul in care sunt tratati

17.06.2014 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Este o experienta de viata si lucratul la mega.ai posibilitatea sa vezi oameni care nu sunt ok dar poti avea satisfactia sa lucrezi si cu oameni minunati

Iubesc aceasta companie pentru ca mi-a oferit un loc de munca acum 2 ani cand treceam printr-o perioada foarte grea .La inceput mi s-a parut foarte obositor tot ce faceam la locul de munca ,insa cu timpul a inceput sa imi placa foarte mult si mi-am dat silinta sa invat orice tine de un job in aceste magazine incat de fiecare data aveam satisfactia ca pot mai mult si din ce in ce invatand ,totul a devenit mai usor pentru mine.

25.03.2014 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Siguranta locului de munca ,frumusetea faptului ca zi de zi invat lucruri noi ,ajutorul colegilor de la it,help desk,resurse umane ,a sefilor de tura legume fructe ,fresh, dry de la depozitul popesti leordeni,salariul.

Locuri de munca Hornbach Romania
Carrefour Romania
Locuri de munca Carrefour Romania
Carrefour Romania
Inginer electromecanic
Nu recomand. Pierdere de timp.
Oameni bun tehnicManagement strain si cu experientaWork from homeLipsa micro management
Inginer proiectant
Nu se merită deloc.