Mellon Romania

Fax: 021.423.7752
    Site: www.mellon.com.ro

Evaluari companie Mellon Romania

Mellon

26.01.2019 - Fost angajat Part time Util (7)

Pro
Salariul mic dar la timp

Contra
Mediu stresant, team leader (care nu respectă cea ce ne învață echipa BCR ,fura din bonusuri ,banii pt decont, bonurile de masa au impozit de 60 lei bani care ni se opresc din salariu, tipa amândouă la noi mereu chiar dacă facem bine sau nu. O lipsa totala de profesionalism începând. Ele stau in pauza care 2 ore 3 pe zi ,pleacă mai devreme ,își aduc bărbații și copii acolo, iar noi dacă întârziem 2 minute din pauza ne taie o zi din concediu. Mizerie cât cuprinde, team leader ele barfesc agentii mereu, îi iau peste picior

Schimbați team ledere

Part time - Agent telesales - Bucuresti

Compania nu se implica suficient in indrumarea angajatilor spre reușită

12.01.2019 - Angajat Full time Util (7)

Pro
As incepe cu faptul ca oamenii din firma sunt destul de drăguți, poți vorbi cu oricine , si te vor ajuta in limita posibilităților

Companie buna unde sa iti incepi drumul catre o cariera mai solida. Salarii de nivel mediu, interes pt angajat, destul de slab, posibilitati de avansare minime, programul de lucru normal, care se respecta, cu 2 schimburi in Call Center, mediu de lucru stresant.

07.01.2019 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Respectarea programului de munca, contract pe perioada nedeterminata, oferirea de bonuri de masa si locatia buna.

Am lucrat timp de 6 luni pe postul de agent servicii client. Este un job ok pentru cei care sunt la început și au nevoie urgentă de un job/salariu. Este muncă de call center, vorbești non-stop cu clienți ai diferitelor companii (bănci, companii aeriene etc), le prezinți oferte sau te ocupi cu anumite probleme, în funcție de departamentul în care lucrezi. Per total e un job ok, dar cu salariu mic, în comparație cu alte companii. Dacă ai noroc și ești o persoană muncitoare, poți avea parte de anumite bonusuri, depinde mult și dacă îți atingi targeturile.

12.11.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
- echipă tânără
- posibilitatea de a face schimb de tură la nevoie
- bonusuri/concursuri motivante
- sediu aproape de stația de metrou Unirii

Oferte care ti s-ar potrivi

Ofiter credite - Recomand doar daca esti incepator

15.10.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Daca ai noroc sa pici intr-o locatie fara concurenta si cu vanzari mari, iti poti face un salariu decent (1800 lei), asta daca iti faci targetul.

KRUK Romania
KRUK Romania
Tezaur Investment Group
-contractul semnat initial se respecta-bonusuri in functie de performanta-bani platiti la ...
QA Tester
- Oameni sunt foarte de treaba daca comunici si iti dai interesul- Daca stii ce faci nu simti ca ...
IT Manager
Foarte civilizata, colegi OK, o firma de profesionisti, mediu de lucru placut
Asistent manager
Supervizor