Microsoft Romania

• www.microsoft.com/romania

Evaluari companie Microsoft Romania

Technical Account Manager

26.05.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (0)

Pro
Beneficii atractive. Spirit de echipa.

Contra
Niciun aspect negativ.

Full time - Paris

O companie foarte buna

13.05.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (0)

Pro
Oportunitati de dezvoltare in cariera atat in zona tehnica cat si in zona non tehnica
Beneficii competitive

Foarte multumit

13.05.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (1)

Pro
Oportunitati de avansare in carier sunt foarte multe, poti sa schimbi directia si sa alegi alte departamente, poti chiar sa te muti in alta locatie, alt oras in alta tara. Am invatat multe lucruri, pot lucra de acasa, avem o gramada de beneficii, primim bonus anual pentru sport, inclusiv pe perioada pandemiei de covid am primit bonus de pandemie ca sa ne putem imbunatati conditiile de lucru de acasa(cumperi birou, scaun, monitor, etc).

Companie super profi

04.05.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (0)

Pro
Companie super profi, pregatita pentru a oferi totul pentru angajatii noi, chiar si pe timpul pandemiei. Laptop primit in prima zi prin curier. Training-uri interactive si foarte profesioniste.

Oferte care ti s-ar potrivi

Locuri de munca Nobel

Full time

Bucuresti,

Locuri de munca Aurachain

Full time

Bucharest,

Super profi

04.05.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (2)

Pro
Un echilibru perfect între munca si viata privata. Esti bun si iti faci treaba in 5 ore/zi? - bravo! Ia-ti laptopul si mergi acasă, nu are sens sa pierzi vremea la birou. Azi vrei aa lucrezi de acasa? Nicio problemă! Lucreaza de acasa. Numai nu uita... KPI-urile trebuiesc îndeplinite ...altfel găsim pe cineva care sa le faca. Management corect si non invaziv. Iti faci treaba? O sa iei si bonus si actiuni... Mediu de lucru sănătos. Mic dejun, cafele si sucuri asigurate