Microsoft Romania

• www.microsoft.com/romania

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Microsoft Romania

Cea mai buna alegere pentru cariera si nu numai

28.01.2018 - Angajat - Full time

Pro
-Mediu dinamic;
-Cei mai buni oameni din bransa;
-Management de top, apropiat si mereu conectat la oamenii din echipa;
-Indrumare continua in cariera si plan concret pentru dezvoltare cat si setarea de deadline-uri comune pentru realizarea acestora;
-Trainiguri si meeting-uri pentru impartasirea cunostiintelor, la ordinea zilei;
-Gratuitate pentru certificarile MS;
-Work from home.

Contra
Nimic contra doar un sfat, trebuie sa aveti growth mindset si sa imbratisati schimbarea.

Nimic de reprosat pentru conducere.

Angajat - Full time - Bucuresti - Support Engineer
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Cea mai buna alegere pentru cariera

18.01.2018 - Angajat - Full time

Pro
Mediu dynamic si interactiv, acces la ultimele tehnologii si produse Microsoft, acces la informatii, training-uri si - nu in ultimul rind - echipe foarte bune si collaborative.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

A company that looks after its employees and that gives you the opportunity of continuous learning

17.01.2018 - Angajat - Full time

Pro
Dezvoltare continua, management, intelegere, environment, beneficii, ajutor reciproc, HR, procesul de recrutare, transparenta, mentorship

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Great company with multiple values.

17.01.2018 - Angajat - Full time

Pro
Great atmosphere, competitive remuneration

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

Mediu propice de lucru si fara stress.

17.01.2018 - Angajat - Full time

Pro
Compania pe langa faptul ca ofera numeroase beneficii angajatilor si cel putin eu din ce am observant le pasa de angajatii lor , aceasta ofera si in mediu propice desfasurarii unei activitati relaxante si flexibile ceea ce pe terment lung cred ca ajuta la rezultatele angajatilor cat si ale companiei.

Premii