Misys

• Site: www.misys.com

Evaluari companie Misys

Experienta in compania Misys

12.01.2016 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Foarte bun inceput pentru cineva care numai ce a terminat facultatea sau chiar este in timpul facultatii, salarii mari de la inceput. Bun pentru cineva care se multumeste cu salariu bunicel si care nu are pretentii pentru viitor

Contra
Salarii mari de la inceput = nu o sa iti mai mareasca niciodata (daca ramai pe pozitia pe care esti). Ei se lauda cu mariri dar de genu 70 ron pe an. Nu ofera oportunitati de cariera, nu inveti nimic ce te-ar putea ajuta la un alt job (aproape nimic). La interviu te freaca de mama focului ca sa ajungi acolo si sa constati ca o sa faci niste lucruri banale repetitive la nesfarsit.

Stimulati-va angajatii mai bine si nu ii mai tratati precum calu' de bataie. Cat am stat acolo plecau oamenii din Misys pe capete

Full time - Technical Support Engineer - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Experienta Misys Romania

11.09.2015 - Angajat Full time Util (1)

Pro
Ai posibilitatea de a lucra pe multe proiecte. Compania reuseste sa aiba foarte multe proiecte interesante. Ai posibilitatea de a calatori

DevOps
- satisfactie profesionala (automatizarea aplicatiilor in cloud la cel mai inalt nivel de ...
Accounts Receivable Associate
Ești angajat și fata experienta și te dezvolți într un timp f scurt
Varietate mare de proiecte
Content editor