Musette Group

3.5
  • Site: www.musettegroup.ro

Evaluari companie Musette Group

Am lucrat 2 an si o luna in cadrul acestei companii si in mare parte pot spune ca a fost o experienta ok. Au existat parti bune si parti rele.

08.01.2019 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Salariul din punctul meu de vedere a fost unul foarte bun. Partea fixa a fost de 1200 de lei aprox. + comisionul care uneori era mai mare decat partea fixa in functie de magazin si vanzari. Colegele din magazin au fost in mare parte ok, nu am avut conflicte, parte de conducere a fost in regula. Nu as putea sa spun ca sunt de acord cu tot ce s-a scris aici. Lucrurile s-au schimbat de-a lungul timpului. Salariul a crescut fata de primele luni cand m-am angajat, posibilitatea de avansare exista. Am fost avansata ca sef de tura dupa aprox 1 an cu 400 de lei in plus la salariu. Daca esti o persoana care vrea sa munceasca, te descurci intr-un mediu de lucru alert, iti place sa lucrezi cu oameni, cred ca este cel mai bun “job de mall”. Daca esti serios, iti faci treaba bine si la timp, vei fi apreciat. Se dau prime, produse cadou. Daca stii cum sa discuti cu conducerea vei primi intelegere din partea lor.

Contra
Programul de 12 ore este un minus la acest job. Era destul de dificil sa iti iei concediu pentru ca trebuia sa gasesti inlocuitor pe tura respectiva.

Full time - Asistent vanzari - Bucuresti

Brand de viitor, insa organizarea cam lasa de dorit

18.10.2018 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
Actualmente marca lor este pe val, cu clienti multumiti si destul de fideli, astfel incat poti sa ai garantia locului de munca.
Salariul este bunicel si platit la timp.

Gelu Trading Company
Gelu Trading Company
Salarii ok pentru inceputColectiv excepțional 1 ora pauza de masaProgram flexibil
Credit Controller
- echipă tânără, dinamica-
GL Specialist
-Pachet de beneficii ok: cafea, fructe, bomboane,tichete de masa, 7card, decont transport, ...
Manager departament
Senior Credit Controller