NCH Romania

• Site: www.nch.com

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie NCH Romania

Recomand tuturor sa aplice in zonele unde sunt posturi libere. Am invatat destul de mukte lucruri noi de cand sunt aici, chiar daca credeam ca le atiu pe toate

01.09.2020 - Angajat - Full time

Pro
Nu exista presiune ca in alte companii. Oamenii sunt de calitate si te poti baza pe ei
Veniturile sunt la nivel European oscileaza de la un om la altul in functie de implicarea fiecaruia.

Contra
Stiu ca pare greu de crezut dar nu prea am nimic de spus contra.

Nu ai cum sa dai sfaturi la comunisti, d-aia le si spune comunisti. Dar e un comunism de calitate, daca pot spune asa.

Angajat - Full time - Slobozia
Perioada de muncă: 3-4 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Un loc bun ca sa castigi experienta

05.11.2019 - Fost angajat 2019 - Full time

Pro
Mediu de lucru ok.
Oportunitati de promovare (mai multa flexibiliate comparativ cu o multinaționala cu proceduri rigide).
Sansa de a capata experiență valoroasa in domeniu (ca entry/mid-level poti avea sarcini mai complexe decat intr-o alta companie).

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

O buna oportunitate pentru a acumula experienta

03.09.2019 - Fost angajat 2018 - Full time

Pro
- inveti multe pentru un junior legal advisor
- colegi tineri
- te poti integra rapid in colectiv

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Pe scurt pot spune ca e cea mai buna experienta din toate companiile in care am lucrat, mediu de lucru profesional unde fiecare stie exact ce are de facut, m-am

02.12.2017 - Angajat - Full time

Pro
Remuneratie corecta si la timp, mediu de lucru fara stres (aspect foarte important), traininguri de specialitate periodice si o rampa de lansare foarte buna.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

Experienta a fost ok per total. Inveti lucruri noi care te pot propulsa spre un loc mai bun.

12.05.2017 - Fost angajat 2016 - Full time

Pro
Protocol bogat, cafea, sucuri, tot ce vrei. Colectiv placut in mare parte.

Locuri de muncă
McDonald`s Romania