Netcentric Eastern Europe

• www.netcentric.biz

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Netcentric Eastern Europe

O experienta de lucru noua si interactiva

05.02.2019 - Angajat - Full time

Pro
Lucrez in acesta companie de mai putin de un an, insa comparativ cu joburile anterioare si interactiunea cu managementul, pot spune ca exista deschiderea catre comunicare intre angajati si angajator. Mediul de lucru este interactiv si divers, avand contact constant cu angajatii din afara biroului din Bucuresti.

Proiectele sunt in mare parte regionale si de cele mai multe ori acestea presupun implicarea colegilor din mai multe birouri din Europa, ceea ce face ca activitatea sa fie mult mai rewarding.

Echipamentele de lucru sunt noi, tehnologiile sunt noi, iar faptul ca exista posibilitatea sa lucram din afara biroului - fie de acasa, fie de la terasa preferata sau dintr-un alt birou din Europa - este un plus pe care l-am apreciat inca din momentul interviului.

Contra
Ca in orice companie, exista si minusuri, insa nu consider ca minusurile existente sunt un blocker in desfasurarea activitatii mele sau al dezvoltarii.

Angajat - Full time - Bucuresti
Perioada de muncă: Mai puțin de un an.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Pierdere de timp intr-o companie imatura

11.05.2018 - Fost angajat 2018 - Full time

Pro
Pentru cei atrasi de sclipirea unui spatiu de lucru imaculat (birou ajustabil pe inaltime), a unor echipamente de lucru de ultima generatie (Apple), a unei cafele Nespresso si-a unui cos de fructe proaspete, este mediul ideal. Ah, si 'working from home'.

QA Engineer - experienta neplacuta dupa discutie cu HR

09.02.2018 - Fost angajat 2018 - Full time

Pro
- neavand cu contact prea divers nu am

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Daca doresti sa fii tratat ca un angajat de mana a doua, si ai o mare toleranta intre ceea ce se declara ca valori si ceea ce se face efectiv, confuzie si incom

22.01.2018 - Fost angajat 2017 - Full time

Pro
Tehnologiile si mentalitatea de DevOps fac parte din definitia solutiilor tehnice, nu exista alternativa si rezistenta dinspre abordarile "clasice".