Netop Tech

• Site: www.netop.com

Evaluari companie Netop Tech

Companie cu atmosfera foarte prietenoasa. Este o companie mica dar cu aspiratii mari.

28.05.2018 - Fost angajat Full time Util (1)

Pro
- mediu de lucru pozitiv si placut
- nivel scazut de stres
- oameni prietenosi
- Agile implementat (aproape) ca la carte
- o rampa de lansare foarte buna
- se investeste in oameni

Contra
- salarii mici comparativ cu alte firme
- lucrul poate deveni monoton dupa scurt timp
- plafonarea poate veni usor daca nu esti proactiv din fire
- unii colegi sunt genul care raman in firma doar din obisnuinta si confort (genul de oameni care s-au plafonat si de la care nu prea ai ce invata)

Continuati sa investiti in oameni si incercati sa inlaturati monotonia (dpdv tehnic - prin workshop-uri interne/externe, dpdv social - prin teambuilding-uri etc)

Full time - QA Engineer - Bucuresti

Recomand Netop, 4+ stele

04.04.2016 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Mediu profesionist. Ai parte de colegi care sunt saritori orice problema ai avea, chiar recomand

Foarte faina firma. Printre singurele care pun accent mai mult pe oameni decat pe produs/profit.

10.01.2016 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Proces agile "to the letter", training-uri pe agile, stack tehnologic variat, remuneratie, colegi si atmosfera ok, flexibilitatea programului, initiativele de imbunatatire a produsului/mediului de dezvoltare sunt sustinute de management

Project manager
Oameni minunati, mediu international, oportunitati de dezvoltare in majoritatea domenilor
Profesionalism, beneficii multiple, comunicarea inter/intradepartamentala foarte ok, echipa faina
- salariul (pe majoritatea functiilor)- colegii- evenimentele interne (petreceri, concursuri)
Concurs
QA Engineer