Evaluari companie Nobel

Greu de imaginat un loc mai bun de munca pentru mine!

25.07.2018 - Angajat Full time Util (8)

Pro
Echilibru intre job si viata personala (posibilitatea de a lucra de acasa)

Contra
Nimic relevant. Totul e in regula

Full time - Bucuresti

Really nice, fast-paced and competitive working environment.

24.07.2018 - Angajat Full time Util (7)

Pro
You have the opportunity to make a difference to the company and its consumers by working on real world projects that can influence lots of lives.
Even though you will start in an entry-level position you will be given real responsibility that will increase over time and you will have the opportunity to get promoted.
Lots of extra work activities such as poker nights, PS/XBOX FIFA tournaments and others, meant to have fun, relax and socialize with your colleagues from other departments.

O corporatie altfel, unde te simti bine sa lucrezi.

13.07.2018 - Angajat Full time Util (9)

Pro
Multi oameni tineri si prietenosi.
Esti motivat prin bonusuri sa lucrezi mai eficient, nu neaparat mai mult.
Un mediu bun pentru dezvoltare personala.

E un loc in care ai parte de un colectiv misto si de multe ocazii de a invata.

12.07.2018 - Angajat Full time Util (7)

Pro
Cel mai misto lucru pe care il gasesti in Nobel sunt oamenii: lucram cu drag unii cu altii si unii pentru altii, ceea ce conteaza enorm.

Un alt plus e mediul dinamic, caci vin des proiecte noi si ai la tot pasul oportunitati de a invata. Daca esti genul care apreciaza o provocare, e chiar misto.

Chiar se vrea, si asta e un lucru de apreciat: se lucreaza la a face lucrurile mai bine, la a multumi pe cat mai multi, la a creste oameni si a le oferi oportunitati de crestere. E work in progress, nu se intampla lucrurile chiar peste noapte, dar se incearca si adesea chiar iese :)

Oferte care ti s-ar potrivi

Bucharest

Bucharest,

Cel mai slab management si proceduri interne care lasa de dorit

27.06.2018 - Angajat Full time Util (5)

Pro
Oamenii sunt faini, tot ce nu inseamna management. Oameni isteți, săritori, de gasca.

Echipa Nobel - Reprezentant oficial
Vineri, 29 Iun 2018
Buna ziua,

Regretam faptul ca aceasta este impresia pe care o ai ca urmare a colaborarii cu noi. Consideram, totusi, ca parerea ta este subiectiva si nu reflecta realitatea din cadrul companiei. Nobel face eforturi sustinute pentru a crea salariatilor conditii cat mai bune in timpul petrecut la serviciu. Cateva dintre activitatile pe care Nobel le intreprinde cu si pentru angajati sunt expuse in sectiunea news&events de pe acest website, la fel si in pagina ce cuprinde descrierea companiei unde se regasesc beneficiile oferite.

Ne pare rau ca programul de lucru de 8 ore/zi nu corespunde nevoilor tale insa multi dintre angajati sunt multumiti de faptul ca pot veni si pleca atunci cand vor atata timp cat respecta cele 8 ore de lucru stipulate in contract.

Referitor la temperatura din birouri, in conditiile unor temperaturi exterioare ridicate, aerul conditionat este de natura sa aduca un confort angajatilor de aceea este setat intre 22-24 grade Celsius. Din pacate temperatura din birouri este setata conform deciziei majoritatii si nu pot fi multumite toate persoanele.

Bonusul lunar se acorda in mod transparent, exclusiv pentru indeplinirea sarcinilor care nu sunt altele decat cele prevazute in fisa postului pentru fiecare angajat si a fost comunicat inca din faza de ofertare.

Ar mai fi de mentionat, faptul ca de-a lungul timpului, au fost efectuate foarte putine concedieri disciplinare, iar cele existente s-au produs doar ca urmare a unor abateri disciplinare extrem de grave si doar cu respectarea intru totul a legislatiei in vigoare.

Suntem onorati si bucurosi ca am avut sansa sa lucram impreuna in toti acesti ani si iti dorim mult success in tot ceea ce iti propui.

Multumim,
Echipa Nobel
Conecteaza-te cu Nobel prin retele sociale
Beneficii companie
Ultima actualizare: 16.04.2019
Nobel
Full time /Medium level (2-5 Ani)
Ultima actualizare: 16.04.2019
Nobel
Full time /Entry level (< 2 Ani)
Ultima actualizare: 02.04.2019
Nobel
Full time /Senior level (> 5 Ani)
Ultima actualizare: 29.03.2019
Galerie foto
Noutati Nobel
Days of Volunteering @Nobel (April 8-12, 2019) in collaboration with United Way RomaniaLast week, about 100 pairs of helpful ...
Happy #AprilFoolsDay! Have you been pranked or did you play a practical joke on someone today?
#CSR Day at #NOBEL Our employees get a day off each year to get involved in charitable causes through #volunteering. ...