Nobel

Evaluari companie Nobel

Lucrez pe customer support

25.05.2017 - Angajat Full time Util (14)

Pro
In primul si in primul rand colegii (marea majoritate) sunt foarte OK. Atmosfera la birou este chiar OK si vii de placere la serviciu. Asadar, mediul este punctul forte

Contra
Ca puncte slabe: salariu mediu (se poate si mai bine) si procedurile care se schimba destul de des

Delegarea de taskuri spre mai multi angajati

Full time - Customer Support Representative - Bucuresti

Experienta Nobel

18.03.2017 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
Mai dau chestii gratis din cand in cand

Echipa Nobel - Reprezentant oficial
Miercuri, 05 Apr 2017

Regretam experienta neplacuta pe care ai avut-o in cadrul echipei noastre si speram ca pe viitor sa gasesti un angajator care sa corespunda exigentelor tale.
Desi consideram ca impresiile pe care le-ai exprimat sunt subiective si nu reflecta atmosfera din cadrul Nobel, respectam dreptul tau la opinie si mai mult decat atat chiar incurajam salariatii companiei sa isi exprime liber parerea cu privire la echipa noastra pentru a putea imbunatati mediul de lucru si a oferi angajatilor nostri experiente cat mai placute.

Precizam ca echipa noastra respecta cu strictete angajamentele incheiate cu salariatii si pune un accent deosebit pe resursa umana care este cheia dezvoltarii durabile a afacerii. Salariul este cel negociat de parti de la inceput si este prevazut in cadrul contractului individual de munca iar valoarea bonusului este determinata strict de performantele salariatului iar nu de alti factori. Promovarile interne in cadrul departamentului se fac strict pe baza rezultatelor din ultimele luni si de capacitatea si dorinta fiecarui angajat de a prelua noi taskuri, iar promovarile interne catre alte departamente se fac in urma unui proces de selectie, interviul cu noul manager fiind intotdeauna parte din proces.

Regulamentul intern al societatii a fost intocmit cu respectarea normelor legale in vigoare, reflecta drepturile si obligatiilor angajatilor din cadrul companiei si se aplica in egala masura tuturor salariatilor.

Pauzele de masa sunt acordate conform legii, in concordanta cu timpul petrecut de salariat la serviciu. Ar mai fi de adaugat faptul ca echipa Nobel promoveaza campanii de preventie si sustinere a sanatatii angajatilor, iar faptul ca un salariat alege sa fumeze in pauza de masa reprezinta strict optiunea personala a acestuia.

Iti multumim pentru feedback si iti uram mult success in proiectele viitoare!

In prezent sunt angajat la Nobel. Mi s-a oferit aceasta oportunitate de catre echipa HR. Lucrez part-time in departamentul de Resurse Umane. Sunt multumita de faptul ca echipa este implicata in a ma ajuta si a ma indruma in ceea ce privesc activitatile specifice.

29.11.2016 - Angajat Part time Util (2)

Pro
Angajatii de la Nobel sunt prietenosi, dedicati si pasionati.
Sunt desfasurate teambuildinguri, activitati funny, salariile sunt ok, mediul de lucru si atmosfera placuta.

Desi sunt nou in companie, avand o luna de la data angajarii, sunt multumit de conditiile oferite aici si de mediul de munca.

04.10.2016 - Angajat Full time Util (3)

Pro
O comunitate prietenoasa si tanara, diverse activitati, mediu placut, oportunitati de avansare, simtul umorului e peste tot

Mediu de lucru placut si multe oportunitati de dezvoltare personala.

29.07.2016 - Angajat Full time Util (3)

Pro
Bariere de intrare rezonabile pentru posturi noi. Mobilitate intre departamente si posturi pentru angajati dovediti. Birou cu vedere!

Conecteaza-te cu Nobel prin retele sociale
Beneficii companie
Locuri de munca Nobel
Nobel
/ 1 - 5 ani experienta
Last update: 24.01.2019
Galerie foto
Noutati Nobel
Sitting at a desk can put a strain on your back, neck or shoulders. Here at #Nobel we relax with a nice 15 or 30 minute session of Massage ...
#SafetyWeek #LifeAtNOBELThis week we have covered together the main aspects of emergency situations, healthy lifestyle with smoothies, ...