Nobel

Evaluari companie Nobel

Un loc placut de munca; colectiv tanar, atmosfera relaxanta si vesela intretinuta atat de agenti cat si de management. Oportunitati reale de avansare.

27.03.2019 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
oportunitatea de avansare; mediu de lucru; befeneficii; experienta castigata.

Contra
Nimic contra de adaugat.

Full time - Customer Service Team Leader - Bucuresti

Echipa grozava si atmosfera placuta

18.03.2019 - Angajat Full time Util (9)

Pro
Echipa tanara si dinamica
Pregatire si traininguri
Beneficii pentru ngajati

Foarte frumos mediu de lucru.

14.03.2019 Util (8)

Pro
Cladire noua de birouri, cantina aproape, colectiv prietenos, cu manageri de gasca si dornici sa ajute. Recomand cu caldura!

Primul job - Nobel

13.03.2019 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Training , cursuri gratuite de CISCO, SQL, Project Management, program flexibil

Mediu de dezvoltare rapid si foarte competitiv

13.03.2019 - Angajat Full time Util (5)

Pro
Ai oportunitatea sa lucrezi pe proiecte reale care impacteaza atat compania cat si clientii sai, iar efectele se pot vedea in timp real.

Chiar dacă începi într-o poziție entry-level, ti se va da o responsabilitate reală care va crește în timp și vei avea oportunitatea de a fi promovat.

Multe activități non-work related, cum ar fi nopțile de poker, turneele de FIFA și altele, menite să te distrezi, să te relaxezi și să socializezi cu alti colegii din alte departamente.

Conecteaza-te cu Nobel prin retele sociale
Beneficii companie
Galerie foto
Noutati Nobel
We celebrate 21 years of happy moments together and accomplishments obtained through #teamwork!Happy Birthday to #NOBEL and to all ...
This week we have learned together about the main aspects of emergency situations and how to have a healthy lifestyle through self-defense ...