Evaluari companie Nobel

O corporatie altfel, unde te simti bine sa lucrezi.

13.07.2018 - Angajat Full time Util (9)

Pro
Multi oameni tineri si prietenosi.
Esti motivat prin bonusuri sa lucrezi mai eficient, nu neaparat mai mult.
Un mediu bun pentru dezvoltare personala.

Contra
Programul trebuie respectat, dar este in interesul tuturor.

Eu as dori mai multe activitati stil "gamification" care sa te atraga sa faci si mai multa performanta.

Full time - Account Manager - Bucuresti

E un loc in care ai parte de un colectiv misto si de multe ocazii de a invata.

12.07.2018 - Angajat Full time Util (7)

Pro
Cel mai misto lucru pe care il gasesti in Nobel sunt oamenii: lucram cu drag unii cu altii si unii pentru altii, ceea ce conteaza enorm.

Un alt plus e mediul dinamic, caci vin des proiecte noi si ai la tot pasul oportunitati de a invata. Daca esti genul care apreciaza o provocare, e chiar misto.

Chiar se vrea, si asta e un lucru de apreciat: se lucreaza la a face lucrurile mai bine, la a multumi pe cat mai multi, la a creste oameni si a le oferi oportunitati de crestere. E work in progress, nu se intampla lucrurile chiar peste noapte, dar se incearca si adesea chiar iese :)

Cel mai slab management si proceduri interne care lasa de dorit

27.06.2018 - Angajat Full time Util (5)

Pro
Oamenii sunt faini, tot ce nu inseamna management. Oameni isteți, săritori, de gasca.

Echipa Nobel - Reprezentant oficial
Vineri, 29 Iun 2018
Buna ziua,

Regretam faptul ca aceasta este impresia pe care o ai ca urmare a colaborarii cu noi. Consideram, totusi, ca parerea ta este subiectiva si nu reflecta realitatea din cadrul companiei. Nobel face eforturi sustinute pentru a crea salariatilor conditii cat mai bune in timpul petrecut la serviciu. Cateva dintre activitatile pe care Nobel le intreprinde cu si pentru angajati sunt expuse in sectiunea news&events de pe acest website, la fel si in pagina ce cuprinde descrierea companiei unde se regasesc beneficiile oferite.

Ne pare rau ca programul de lucru de 8 ore/zi nu corespunde nevoilor tale insa multi dintre angajati sunt multumiti de faptul ca pot veni si pleca atunci cand vor atata timp cat respecta cele 8 ore de lucru stipulate in contract.

Referitor la temperatura din birouri, in conditiile unor temperaturi exterioare ridicate, aerul conditionat este de natura sa aduca un confort angajatilor de aceea este setat intre 22-24 grade Celsius. Din pacate temperatura din birouri este setata conform deciziei majoritatii si nu pot fi multumite toate persoanele.

Bonusul lunar se acorda in mod transparent, exclusiv pentru indeplinirea sarcinilor care nu sunt altele decat cele prevazute in fisa postului pentru fiecare angajat si a fost comunicat inca din faza de ofertare.

Ar mai fi de mentionat, faptul ca de-a lungul timpului, au fost efectuate foarte putine concedieri disciplinare, iar cele existente s-au produs doar ca urmare a unor abateri disciplinare extrem de grave si doar cu respectarea intru totul a legislatiei in vigoare.

Suntem onorati si bucurosi ca am avut sansa sa lucram impreuna in toti acesti ani si iti dorim mult success in tot ceea ce iti propui.

Multumim,
Echipa Nobel

Experienta foarte frumoasa

29.05.2018 - Angajat Full time Util (7)

Pro
Mediu tanar, colegi super de treaba. Deschidere din partea managementului + activitati

Lucrez de putin timp insa sunt multumita cu ce am invatat pana acum si chiar imi place ceea ce fac.

30.03.2018 - Angajat Part time Util (9)

Pro
Mediu de lucru placut
Colegi si supervizori dispusi oricand sa te ajute.
Programul de munca se muleaza pe nevoile mele

Conecteaza-te cu Nobel prin retele sociale
Beneficii companie
Locuri de munca Nobel
Full time /Entry level
Last update: 22.10.2018
Full time /Student
Last update: 17.10.2018
Galerie foto
Noutati Nobel
Today we celebrate 20 years since #Nobel was founded! These 20 years can be defined as a kaleidoscope of #happy moments ...