IT&C

Evaluari companie Nobel

O experienta placuta cu colegii si cu managementul in primii ani. O zicala inteleapta: adversitate e mama invataturii, si se aplica perfect in cadrul muncii (nu numai la Nobel)

29.11.2017 - Angajat Full time Util (8)

Pro
Un inceput bun ca un prim job pentru tinerii absolventi (mai ales pentru cei ce inca studiaza la facultate)
Program flexibil si colegi prietenosi.

Contra
Lipseste avansarea profesionala in cariera.

Full time - Financial and Billing Analyst - Bucuresti
Perioada de munca este de peste 10 ani.

O companie unde aproape ca simti ca lucrezi in strainatate, dar totusi condusa de romani!

28.11.2017 - Angajat Full time Util (11)

Pro
Corporatie internationala, motivational, sanse de avansare, salariu bun, program ok

Un loc unde te poti dezvolta profesional

26.11.2017 - Angajat Full time Util (13)

Pro
- mediu placut, colegi tineri
- posibilitati reale de avansare
- intelegere pentru situatii ceva mai speciale
- training-uri gratuite
- beneficii: Bookster, 7card, fructe, masaj
- sediul situat intr-o zona usor accesibila oriunde ai locui in Bucuresti

9 ani la Nobel Romania

15.11.2017 - Angajat Full time Util (13)

Pro
Imi place mediul de munca si faptul ca ideile mele devin realitate. Mediul de munca este unul care pune accent pe a invata si a te dezvolta, iar colegii sunt minunati. In Nobel Telecom te poti angaja fara experienta de munca si poti creste de la an la an. De asemenea, apreciez sala de recreere si fun at work activities.

Un mediu de lucru unde poti invata multe lucruri si unde te poti dezvolta profesional

31.10.2017 - Angajat Full time Util (21)

Pro
Atmosfera placuta de lucru, inveti multe lucruri interesante, interactionezi cu oameni diferiti, din culturi diferite, ai posibilitatea sa te dezvolti profesional.

Conecteaza-te cu Nobel prin retele sociale
Beneficii companie
Locuri de munca Nobel
/ Student/Absolvent
Last update: 01.08.2018
/ 0 - 1 an experienta
Last update: 31.07.2018
Galerie foto
Noutati Nobel
Today we celebrate 20 years since #Nobel was founded! These 20 years can be defined as a kaleidoscope of #happy moments ...
Last week we have learned together about the main aspects of emergency situations, healthy lifestyle and the importance of first aid during ...