IT&C

Evaluari companie Nobel

Experienta mea in cadrul companiei Nobel

07.07.2017 - Angajat Full time Util (18)

Pro
- Colectivul
- Locatia centrala
- Sprijinul pe care il ai

Contra
- Nivelul de presiune si stres din partea clientilor
- Programul

- Sa fie intelegatori. Si sa fie mai vizibili in piata

Full time - Customer Support Representative - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Nobel e f. ok pt. un inceput in cariera, te formezi, ai acces la diferite tooluri

21.06.2017 - Angajat Full time Util (16)

Pro
Formarile. Colegii. Experienta pe care ti-o faci

Experienta ca Support Representative

14.06.2017 - Angajat Full time Util (16)

Pro
Colegii, adica mediul foarte tanar. Management intelegator. Compania e ok, dar nu prea e vizibila in piata.

Lucrez pe customer support

25.05.2017 - Angajat Full time Util (14)

Pro
In primul si in primul rand colegii (marea majoritate) sunt foarte OK. Atmosfera la birou este chiar OK si vii de placere la serviciu. Asadar, mediul este punctul forte

Experienta Nobel

18.03.2017 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
Mai dau chestii gratis din cand in cand

Echipa Nobel - Reprezentant oficial
Miercuri, 05 Apr 2017

Regretam experienta neplacuta pe care ai avut-o in cadrul echipei noastre si speram ca pe viitor sa gasesti un angajator care sa corespunda exigentelor tale.
Desi consideram ca impresiile pe care le-ai exprimat sunt subiective si nu reflecta atmosfera din cadrul Nobel, respectam dreptul tau la opinie si mai mult decat atat chiar incurajam salariatii companiei sa isi exprime liber parerea cu privire la echipa noastra pentru a putea imbunatati mediul de lucru si a oferi angajatilor nostri experiente cat mai placute.

Precizam ca echipa noastra respecta cu strictete angajamentele incheiate cu salariatii si pune un accent deosebit pe resursa umana care este cheia dezvoltarii durabile a afacerii. Salariul este cel negociat de parti de la inceput si este prevazut in cadrul contractului individual de munca iar valoarea bonusului este determinata strict de performantele salariatului iar nu de alti factori. Promovarile interne in cadrul departamentului se fac strict pe baza rezultatelor din ultimele luni si de capacitatea si dorinta fiecarui angajat de a prelua noi taskuri, iar promovarile interne catre alte departamente se fac in urma unui proces de selectie, interviul cu noul manager fiind intotdeauna parte din proces.

Regulamentul intern al societatii a fost intocmit cu respectarea normelor legale in vigoare, reflecta drepturile si obligatiilor angajatilor din cadrul companiei si se aplica in egala masura tuturor salariatilor.

Pauzele de masa sunt acordate conform legii, in concordanta cu timpul petrecut de salariat la serviciu. Ar mai fi de adaugat faptul ca echipa Nobel promoveaza campanii de preventie si sustinere a sanatatii angajatilor, iar faptul ca un salariat alege sa fumeze in pauza de masa reprezinta strict optiunea personala a acestuia.

Iti multumim pentru feedback si iti uram mult success in proiectele viitoare!
Conecteaza-te cu Nobel prin retele sociale
Beneficii companie
Last update: 06.09.2018
Last update: 30.08.2018
Galerie foto
Noutati Nobel
Today we celebrate 20 years since #Nobel was founded! These 20 years can be defined as a kaleidoscope of #happy moments ...
Last week we have learned together about the main aspects of emergency situations, healthy lifestyle and the importance of first aid during ...