Olin Foods (Prato)

• Site: www.prato.ro

Evaluari companie Olin Foods (Prato)

Companie profitabila, cu renume, care insa lasa de dorit referitor la nevoile angajatilor.

08.02.2018 - Fost angajat Full time Util (13)

Pro
Exista multe persoane capabile la care poti apela in functie de problema sau sprijinul de care ai nevoie intr-o anumita decizie. Detii o anumita libertate din partea managementului, insa acesta tot doreste sa controleze detaliat fiecare actiune, chiar daca nu este prezent. In general, este o firma profitabila si cu multi angajati ale caror nevoi de baza sunt satisfacute.

Contra
Nu exista motivare sau apreciere suficienta din partea superiorilor pentru niciun angajat, indiferent de departament. Comunicarea intre afacerile companiei nu este suficient de inchegata si exista diverse discutii. Angajatii curenti sunt presati sa rezolve problemele aflate in companie de dinainte de angajarea lor si sunt dezavantajati in anumite aspecte.

Full time - Sef de unitate - Brasov
Perioada de munca este de mai putin de un an.

- mediul de lucru ok- platforma de cursuri ok si decontarea certificarilor- posibilitatea de a ...
al 13 salariu , asigurare medicală
Agent call center limba engleza
-Mediu de lucru foarte placut.-Sefi in mare parte ok(mai sunt si exceptii dar rar)-Salariu decent.
Tehnician IT
Manager relatii clienti ...
Manager Clienti (DM)