Olin Foods (Prato)

HoReCa

• Site: www.prato.ro

Evaluari companie Olin Foods (Prato)

Companie profitabila, cu renume, care insa lasa de dorit referitor la nevoile angajatilor.

08.02.2018 - Fost angajat Full time Util (13)

Pro
Exista multe persoane capabile la care poti apela in functie de problema sau sprijinul de care ai nevoie intr-o anumita decizie. Detii o anumita libertate din partea managementului, insa acesta tot doreste sa controleze detaliat fiecare actiune, chiar daca nu este prezent. In general, este o firma profitabila si cu multi angajati ale caror nevoi de baza sunt satisfacute.

Contra
Nu exista motivare sau apreciere suficienta din partea superiorilor pentru niciun angajat, indiferent de departament. Comunicarea intre afacerile companiei nu este suficient de inchegata si exista diverse discutii. Angajatii curenti sunt presati sa rezolve problemele aflate in companie de dinainte de angajarea lor si sunt dezavantajati in anumite aspecte.

Full time - Sef de unitate - Brasov
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Locuri de munca Eurest Jurnior IT Suport
Eurest
Locuri de munca AMOMA Travel Advisor with English Night Shift
Locuri de munca AMOMA Hotel Reservation Representative with French
Locuri de munca AMOMA Data Operator with English
Operator Asamblare
Bonusuri sau prime salariale, loc de munca stabil, posibilitate de a face ore suplimentare
Administrator
Colegi în mare parte ok și dornici sa te ajute
Aspecte PRO nu cred ca exista si nici nu vor exista in aceasta "firma" pur romaneasca. ...
Account Manager
Consultant farmaceutic
Mat Planning/Prod Ctrl ...