Oncos

2.5
  • Site: www.oncos.ro

Evaluari companie Oncos

Am lucrat in această firmă ptr 12 luni, dar nu mi-a fost dat sa cunosc un singur om care sa plece de la Oncos și ulterior să își facă procese de conștiință din cauza demisiei. Toți care plecau, nu mai vroiau să audă de Oncos. Când am ales să plec și eu, am înțeles de ce această antipatie. Ptr ca o dată ce ai ales să pleci, în ultima lună ți se taie din bani. Nu te anunță nimeni dinainte, nimic. Constați tu când te aștepți la o sumă și de fapt ți se dă altceva. Despărțirea de Oncos devine astfel o ambiție, un vis urât care ai vrea să se termine cat mai repede! Păreri de rău?! Nu ai cum să ai așa ceva. O politică a banilor mizerabilă, execrabilă chiar cand vine vorba despre plata angajaților. Trist!

02.02.2019 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
Aspecte pozitive sunt daca ai ocazia să intalnești oameni cu care sa faci echipa, altfel slabe șanse de ceva PRO in firma asta.

Contra
Gândirea orientată numai spre a te fura. De la agent, la șofer, la ingrijitor și orice tip de muncitor. Domnilor, prosperitatea firmei nu rezultă din faptul că tăiați 100-200 lei lunar de la angajați. Asta denotă altceva. Ceva ce nu pot exprima acum, aici in cuvinte.

Nu exista sfaturi, nu există schimbare. Așa să vă ajute Dumnezeu după câți bani ați tăiat din salarii pe parcursul anilor de la oameni!

Full time - Agent vanzari - Aiud

Societate cu activitatea principala productie

13.12.2017 - Fost angajat Full time Util (5)

Pro
Hrana sanatoasa obtinuta din productie proprie si vanduta in magazine proprii

Inginer Mentenanta
Mediu curat, colegi tineri, posibilitate de a invata multe dacă vrei
Reprezentant vanzari
Politica pro Romania. Servicii foarte bune raport calitate prețViitorul arata bine
Documentatie tehnica
Programul de lucru 8:00-16:30Mediu de lucru okTeambuildingSalariu la timpJob potrivit penteu un ...
Concurs
Category Manager