Oracle Romania

• Site: www.oracle.com

Evaluari companie Oracle Romania

Daca vrei sa lucrezi in domeniul IT, e ok

11.01.2018 - Angajat Full time Util (17)

Pro
Fiecare departament este ca o companie in sine, beneficiile sau lipsa lor difera complet de la un departament la altul. Sunt departamente cu bugete ok, care investesc in angajati, care ofera beneficii, salarii mari, team buildinguri, work from home etc, exista posibilitati de migrare in alte echipe, dar nu foarte usor, exista si manageri buni si competenti. Din nou, povestea difera complet de la o echipa la alta

Contra
Sunt departamente care nu ofera nimic din cele de mai sus, NU EXISTA MARIRI SALARIALE, oameni noi care vin pe salarii mai mari decat cei cu experienta, nu exista traininguri etc. Exista echipe in care managerii se cred dumnezei pe pamant si care nu au nicio legatura cu ce inseamna managementul, nu exista posibilitati de promovare, nu exista prime de sarbatori etc

Trebuie sa existe mariri salariale, trebuie sa se aprecieze experienta oamenilor buni, trebuie sa existe traininguri de calitate, trebuie angajatii sa fie mult mai apreciati si sa nu se mai permita existenta managerilor de foarte proasta calitate asa cum se intampla in unele cazuri. Sa asculte de specialistii lor!

Full time - Business development Consultant - Bucuresti

Oportunitati bune de cariera

09.01.2018 - Full time Util (13)

Pro
- Salariu
- Beneficii
- Flexibilitate

Colegi si management de nota 10

14.12.2017 - Angajat Full time Util (5)

Pro
Colegii; managementul;
Locatia / birourile
Beneficiile acordate

Un brand foarte mare

13.12.2017 - Angajat Full time Util (7)

Pro
Oportunitati numeroase de cariera la toate nivelurile. Lucrul de acasa. Colegi/management foarte ok

Oferte care ti s-ar potrivi

Locuri de munca Ungureanu LemnCom SRL

Full time

Vatra Dornei, Dorna Arini

Un job temporar, nu merita sa stai mai mult de un an in companie, mai ales daca ai deja experienta

12.12.2017 - Angajat Full time Util (7)

Pro
Acces la materiale de studiu (Safari books, Lynda.com, trainguri de Java etc)