Ovodesign SA

• www.ovodesign.com

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Ovodesign SA

O companie in care poti evolua profesional dar pana intr-un anumit punct. Recomand totusi datorita lucrarilor complexe si a capacitatii conducerii de a le procu

30.01.2018 - Fost angajat 2012 - Full time

Pro
1. Profesionisti in domeniu.
2. Seriosi din punct de vedere finaciar
3. Se poate discuta cu managerii companiei si la un alt nivel decat cel de angajat-angajator.

Contra
1. Favorizarea nepotismului.
2. Favorizarea persoanelor de sex feminin.
3. Regim cu circuit inchis in care o data intrat nu ti se da posibilitatea sa acumulezi prea multe informatii si in care persoanele supracalificate sunt necesare dar "deranjante".
4. Mediu de lucru tensionat in care proiectantii aveau cele mai precare conditii fata de restul personalului TESA.De ce se intampla acest lucru tocmai in "creierul" fabricii nu stiu?

1. Sa promoveze profesionalismul si nu pupincurismul.
2. Sa investeasca in personal.
3. Sa fie mai flexibil si mai apropiati angajatilor; in fond fara acestia nu ar mai exista produsele care le fac.

Fost angajat 2012 - Full time - Chitila - Inginer proiectant
Perioada de muncă: 3-4 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Este o companie serioasa, nu traiesti cu teama zilei de maine.

10.12.2017 - Angajat - Full time

Pro
Lucrari mari si complexe unde iti poti arata talentul in meserie sau poti invata daca esti incepator. Salariile se platesc de cele mai multe ori la timp dar mai exista si intarzieri (nu foarte mari ).

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Locuri de muncă
METRO.digital
DB Schenker Global Business ...
Baker Hughes