P4B IT Services

• www.p4b.ro

Evaluari companie P4B IT Services

Atmosfera super. Colegi minunati. Comunicare directa.

02.05.2019 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Lucrez la P4B de putin timp insa vin dintr-un mediu corporatist in care am petrecut multi ani din cariera mea profesionala. Apreciez ca imi pot soune parerea direct si asta catre top-management, ca sunt incurajata sa imi asum si sa decid lucruri, ca am un cuvant in calitate de om cu senioritate si nu sunt doar o resursa pe un proiect oarecare. Compania pune accentul pe oameni si tine cont de parerile si deciziile acestora.

Atmosfera este una deschisa si comunicarea este bilaterala, chiar exista loc de dialog. Proiectul este unul interesant si simt ca am mult potential de crestere.

Ca si beneficii exista cele standard (servicii medicale, concediu, etc.) si in plus fata de asta optiuni de home-office sau de colaborare remote ceea ce este un plus desigur in materie de flexibilitate.

Recomand atat persoanelor cu senioritate cat si colegilor care cauta un prim loc de munca si o prima experienta de lucru placuta. Este perfect pentru toti cei care apreciaza ideea de work-life balance.

Contra
Momentan nu am contraargumente.

Full time - Cluj-Napoca
Perioada de munca este de mai putin de un an.

O companie foarte neserioasa! As fi dat zero stelute, insa nu se poate. Am ales aceasta companie pentru ca spuneau la inceput (si nu o data) ca au locuri de munca si ne-ar angaja pe toti cei din cadrul internshipului. La finalizarea acestuia ne-au lasat cu ochii in soare fara sa ne dea nicio informatie sau un motiv anume pentru cele intamplate. Mai mult, ei nu par interesati de cei care urmeaza un internship, trebuie sa dai tu telefoane sa vezi unde trebuie sa mergi, de la ce ora, cand...si dupa cateva telefoane poti spera sa primesti si mail. In concluzie, nu sunt profesionisti deloc si nu as recomanda cuiva aceasta companie!

15.08.2018 Util (6)

Pro
Cativa oameni faini. (doar cativa)