P4Cards

• www.sia.eu

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie P4Cards

O companie buna pentru inceput de cariera

25.12.2020 - Angajat - Full time

Pro
Mediu placut de lucru cu angajati tineri.
Training on the job plus alte traininguri de limba straina ( italiana etc).
Benefits - tichete de masa, bonus de Craciun, o suma de bani pe care o poti folosi pentru transport, tichete cadou sau sa achizitionezi diferite produse/servicii de la furnizori parteneri

Contra
Salariul nu este foarte mare deoarece maririle anuale sunt mici, uneori lipsesc.

Sa fie atent la motivarea angajatilor cu experienta.

Angajat - Full time - Bucuresti
Perioada de muncă: 9-10 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

O echipa de nota 10

09.10.2020 - Angajat - Full time

Pro
Proiecte dimanice, colegi mereu dispusi sa te ajute, managment ok, work from home, salarizare satisfacatoare

Foarte multumit

09.10.2020 - Angajat - Full time

Pro
pachet salarial motivant, platforma de benefit peste media

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Este o firma cu angajați tineri, prietenosi. Atmosfera este una plăcută. Nu te simți stresat la locul de muncă

24.08.2020 - Angajat - Full time

Pro
Colectivul este unul plăcut, șeful de birou, team leaderul sunt persoane cumsecade, te ajuta când ai nevoie. Atmosferă plăcută. Job-ul în sine nu este unul extrem de solicitant. Ai timp liber.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

Abia angajata aici,m-am simtit ca si cum as fi singura in aceasta "lume mare" , unde te lovesti de mai multe obstacole pentru ca nu ai puterea si notorietatea u

06.03.2020 - Angajat - Full time

Pro
Companie in continua dezvoltare cu o atmosfera calda si primitoare ,echipa tanara si multa energie pozitiva

Locuri de muncă
Sales Consulting