Parfumerie Douglas

• Tel: 021.411.7114 / 021.411.7115
    Fax: 021.411.7116
    Site: www.douglas.ro

Evaluari companie Parfumerie Douglas

Improvizația, lipsa de personal și cât mai multe ore suplimentare sunt cuvintele cheie care descriu activitatea în aceasta companie.

08.04.2019 - Angajat Full time Util (7)

Pro
Participarea la traininguri și primirea de produse din partea furnizorilor pentru testare (în funcție de departament), salariu primit la timp, al 13-lea salariu.

Contra
Comunicarea deficitara, oportunități reduse pentru avansare, foarte multe ore suplimentare, angajare pe salariul minim pe economie la început și atribuțiile sunt aceleași ca ale unui angajat vechi, condiții proaste de lucru (spațiul mic pentru desfășurarea activității, lipsa luminii naturale).

Îmbunătățirea comunicării și a condițiilor de lucru, mărirea valorii bonurilor de masa (în prezent sunt aprox 10 lei), respectarea programului de lucru de 8 ore și a pauzei de masă, respectarea angajaților.

Full time - Lucrator comercial - Bucuresti

Un mediu plăcut unde poți asimila foarte multe cunoștințe.

04.09.2018 - Fost angajat Full time Util (6)

Pro
Atmosfera plăcută, salariul și bonusurile plătite la timp.

O companie cu pretentii, posibilitati limitate de a evolua, eu am stat angajat pentru o perioada scurta de timp pe functia de receptioner marfa, si am plecat datorita lipsei eficiente de comunicare si coordonare a managementului din acel magazin. Nu poti pune un om inca din prima zi sa aranjeze un depozit, mai ales ca nu a lucrat in domeniul parfumeriei si nu isi poate imagina ce vrei tu de fapt de la el, chiar daca depozitul nu este foarte mare si nu pare dificil in viziunea sefei care are totusi o vechime in magazin.

21.06.2018 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
- faptul ca inveti ceva despre acest domeniu, in rest nu recomand lucrul in perioade lungi de timp pentru ca iti pierzi vremea;
- salariul este 2454 brut un pic peste media pietei

Companie cunoscuta, salarii mici, sanse slabe de avansare

08.02.2018 - Fost angajat Full time Util (14)

Pro
Traininguri si mici cadouri