PartnerHero Germany GmbH

• www.partnerhero.com

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie PartnerHero Germany GmbH

O companie ce iti ofera tot ceea ce ai nevoie pentru a te dezvolta profesional.

20.05.2020 - Angajat - Full time

Pro
Pot spune ca am avut doar de castigat aplicand si in final semnand contractul.
Am intalnit numai oameni de calitate, oameni care iti sar in ajutor atunci cand ai nevoie, oameni pe care ii vezi cu zambetul
pe buze pentru ca atmosfera este de asa natura.
Pot confirma faptul ca bunastarea angajatilor conteaza foarte mult pentru PartnerHero si asta o simt pe pielea mea
ori de cate ori sunt intrebat daca sunt ok, daca am nevoie de ceva si asa mai departe.
Au un sistem foarte tare de recrutare, un interviu nu este chiar un interviu pentru au ei grija sa te simti ca si cum
ai avea o conversatie cu un prieten, cel putin eu asa m-am simtit.
Dupa ce treci de partea de recrutare vine partea cu training-ul, iar acolo iti poti cunoaste o mare parte din colegi pentru ca ei vor
fi persoanele de la care vei invata.
Momentan se lucreaza de acasa si din cate am inteles, dupa ce va trece perioada asta (covid thing) vom putea lucra in continuare de acasa cateva zile/saptamana.
Ar fi multe de spus, insa am sa va las sa descoperiti singuri ce inseamna PartnerHero!

Contra
Nu am nimic contra.

Keep it up, guys!

Angajat - Full time - Bucuresti - Support Hero
Perioada de muncă: Mai puțin de un an.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Un brand care stie ca angajatii sunt catalizatorii unei companii sanatoase

19.05.2020 - Angajat - Full time

Pro
O companie moderna, cu o cultura organizationala solida, care continua sa ma impresioneze chiar si dupa o luna de la angajare.
Un exemplu recent: am fost invitat sa vorbesc despre curiozitatile si pasiunile mele in cadrul unui podcast, avand ca scop consolidarea relatiilor dintre asociati.
Cu toate astea, claritatea in comunicare si libertatea de exprimare care se ofera in aceasta companie reprezinta doar o mica parte din motivele pentru care am ales sa continui sa lucrez cu ei.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

O companie in care oricine ar fi norocos sa lucreze

19.05.2020 - Angajat - Full time

Pro
Formată 100% din oameni de calitate, nu am avut decât surprize plăcute din momentul in care am început colaborarea cu PartnerHero. Intotdeauna “acolo”, gata sa îți sara in ajutor, colegii sunt de nota 10. Ceea ce ma mirat personal foarte mult, comparativ cu alte companii unde am lucrat, a fost faptul ca sunt foarte interesați de nevoile tale ca angajat, PartnerHero chiar are grija de angajații săi conform listei de valori pe care le promovează și respecta întocmai. Clienții PartnerHero sunt foarte tari, nu ii pot enumera aici, dar pentru cei ce vor trece de procesul de recrutare, vor fi niște surprize plăcute. Compania funcționează mai mult ca o familie, bunastarea fiecarui angajat chiar conteaza, si nu, nu e doar corporate talk.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Cea mai prietenoasa, profesionista si transparenta companie din domeniu in care am lucrat pana acum !

18.05.2020 - Angajat - Full time

Pro
- Toata echipa, de la cea mai mica pozitie la cea mai mare este formata din oameni de incredere, responsabili, prietenosi, open-minded si mereu cu zambetul pe buze care formeaza o familie alaturi de care esti intr-o continua dezvoltare, atat pe plan personal si profesional cat si pe plan financiar.
- Eu personal am facut trainingul si onboardingul in Berlin unde am fost tratat impecabil, ca si cum as fi facut deja parte din companie de mult timp si as fi fost deja prieten cu toti membrii acesteia.
- Ai posibilitatea de a lucra de acasa, ceea ce este un avantaj foarte mare si te face sa fii mult mai eficient si productiv pentru ca nu esti stresat si poti lucra cu entuziasm.
- Ofera un salariu motivant si adecvat pentru cerintele si munca pe care o desfasori, iar dupa 6 luni ti se ofera si echipament.
- Ti se respecta si iti sunt intelese nevoile si cerintele, zilele libere, programul de lucru.
Am numai cuvinte de lauda pentru aceasta companie si incurajez pe oricine doreste sa se alature atunci cand se deschid oportunitati de angajare.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

Mediu de lucru Excelent.

18.05.2020 - Angajat - Full time

Pro
- extrem de multa transparenta si comunicare atat din partea managementului superior, cat si de cel mijloc.
- nevoile angajatilor sunt pe primul loc (de Paste i-am intrebat cum este mai bine sa imi iau liber si nici nu au vrut sa propuna vreo varianta, practic m-au certat pana mi-am ales eu ce am vrut).
-calibrare de cariera si salariu la 3 luni.
- timp alocat pentru dezvoltare personala in timpul programului. (in loc sa muncim 40 de ore pe saptamana muncim 35 de exemplu si 5 le folosim pentru a ne dezovolta. Ne ofera timp -platit- sa ne dezvoltam prin programe interne sau externe, liber arbitru, fara nicio restrictie- cursuri de la meditatie pana la programare, etc.).
- platile la timp. respect.
- si work from home la discretie (inainte de nebunia cu covid)

Locuri de muncă