Penny Market - Rewe Romania

Evaluari companie Penny Market - Rewe Romania

Experienta Penny

23.01.2018 - Angajat Full time Util (8)

Pro
Un singur lucuru te manipuleaza cu vor ei.

Contra
E o unitate total dezorganizata si de care nu ai vrea sa lucrezi nici cum sau schimbat multi sefi de magazin fiecare trage oameni pe care ii simpatizeaza dupa el adica pe tura.Seful de zona nu se implica de loc in a carmui si a lumina toti angajati.Seful de magazin vine doar cu promisiuni si multa munca sa ajung 10-12 ore ajungi sa lucrezi si vesnica nemultumire fara pauza de 30 de minute ca de trebuie munca si iar munca.Ce mai tare e ca li se trag bani din fond oamenilor care stau pe casa si se adauga in trezor daca asta e pe minus sii deseori se trag multi bani.pe unul la u tepuit de 300 de lei .

O implicare mai ampla si verificare mai atenta a sefilor de magazim .Nu mai da ti crezare asa usor verificati nu sefi de zona ci cei care bagati bani in compania penny.o mai buna maniera de a aprecia oameni care trebuie si de a respecta ramirile erarhiale sa nu lu ati in bataie de joc ce va spun.nu poti avansa in penny decat daca esti uns cu alifi in fata sefului de magazin nimeni nu vede si nu contorizeaza ceia ce stii sa faci ce ai putea sa faci mai departe si ff rautaciosi

Full time - Lucrator comercial - Bucuresti

O experienta mai putin placuta unde m-am imbolnavit

20.12.2017 - Fost angajat Full time Util (3)

Pro
Unii oameni din echipa nemaipomeniti si niste clienti foarte multumiti de noi

Firma in care esti apreciat in functie de cat de mult iti pupi seful de magazin sau inspectorul zonal, in fund!

15.12.2017 - Fost angajat Full time Util (4)

Pro
Plata salariului la timp e singurul aspect pozitiv!

Desi se lauda ca fiind un mediu de lucru stabil, din cauza lipsei de personal nu este asa. Sunt ore suplimentare care nu se platesc, un fel de munca in folosul comunitatii (Penny).

12.12.2017 - Angajat Full time Util (4)

Pro
Plata salariilor si a valorii tichetelor de masa la timp.

Magazinul este bun, curat cu preturi foarte bune insa cu o lipsa enorma de angajatii.

05.12.2017 - Angajat Full time Util (9)

Pro
Echipa, posibilitatea de avansare (sef case, sef tura,sef departament)

Conecteaza-te cu Penny Market - Rewe Romania prin retele sociale
Galerie foto
Noutati Penny Market - Rewe Romania
Penny Market sprijină Habitat for Humanity România printr-o investiție de 120.000 euro pentru centrul comunitar pe care ...