Pirelli Tyres Romania

• Tel: 0249.507.349
    Site: www.pirelli.com

Evaluari companie Pirelli Tyres Romania

Pirelli este o firma neserioasa, am avut 6 luni contract la ei din pct meu de vedere firma isi bate joc de tinerii ce se angajaza de pe bancile fac cu sperante ca vor prinde vechime sau ca vor fi apreciati pentru munca lor, trebuie sa fii robot spalat pe creier fara pareri si fara sperante daca cuiva ii se pune pata pe tine si aici vb de manager nu conteaza cat de bn iti faci treaba.

27.04.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
As vbi aici despre oportunitatea de a invata ceva firma in sine nefiind urata avand in vedere ca e o fabrica noua tehnologiile sunt relativ noi

Contra
Fara training uri daca managerul tau nu vrea, fara ore suplimentare(la inginerie industriala), fara suport fiecare se face ca nu te vede daca ai treaba cu el asta mai ales daca esti relativ nou pile peste pile si relatii

Sa pretuiasca mai mult omenii si sa ii oferteze atunci cand sunt pe punctul de a pleca. Si sa ii intrebe de ce pleaca sau sa ii puna fata in fata cu managerul pentru un feedback

Full time - Inginer industrial - Slatina
Perioada de munca este de mai putin de un an.

O experienta de neuitat!

21.12.2017 - Angajat Full time Util (5)

Pro
Un program flexibil, munca in echipa, cea mai buna fabrica din Romania!

Sunt o companie de perspectiva si viitor mai ales avand in vedere situatia angajarilor in Romania

27.11.2017 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
Au un nivel de salarizare ceva mai sus decat minimul pe economie per general!
Sansa de a te integra pe piata muncii ca si nou absolvent si a face experienta.
Sansa de a experimenta lucruri si a invata

Atmosfera de multinationala, poarta catre o cariera.

08.03.2017 - Angajat Full time Util (10)

Pro
Destul de multe training-uri platite de companie

Consilier vanzari
Colectiv plăcut, bonuri de masă, salariu plătit la timp, reduceri pentru angajați
La inceput, task-urile par interesante
Asistent manager
- ți se oferă o sesiune de training corect- ți se apreciază realizările- se ține cont că ...
Concurs
Business analyst