Pirelli Tyres Romania

• Tel: 0249.507.349
    Site: www.pirelli.com

Evaluari companie Pirelli Tyres Romania

Oameni super profesionisti, Ingineri tineri care nu au o problema sa ajute aspiranti sa se acomodeze si sa invete.

11.12.2018 - Fost angajat Part time Util (8)

Pro
O sa ai parte de oameni cu etica muncii, reliable, salarii competitive si servicii de top

Contra
In timpul meu petrecut acolo nu am gasit nici un minus care sa imi ridice un red flag mare. Poate doar programul de lucru.

Part time - R&D Materiale, Intern - Slatina

Loc bun de start al carierei

25.10.2018 Util (5)

Pro
colectiv tanar, acces la tehnologii care iti permit dezvoltare ulterioara, dezvoltarea profesionala pana la un punct

Companie pentru incepatori

13.10.2018 - Fost angajat Util (7)

Pro
deplasari in Italia(Milano), echilibru intre viata personala si munca, bonuri de masa, traininguri de dezvoltare personala(f rare cei drept)

O companie in care daca muncesti poti avansa

24.08.2018 - Angajat Full time Util (6)

Pro
O companie in care poti avansa.

Oferte care ti s-ar potrivi

Pirelli este o firma neserioasa, am avut 6 luni contract la ei din pct meu de vedere firma isi bate joc de tinerii ce se angajaza de pe bancile fac cu sperante ca vor prinde vechime sau ca vor fi apreciati pentru munca lor, trebuie sa fii robot spalat pe creier fara pareri si fara sperante daca cuiva ii se pune pata pe tine si aici vb de manager nu conteaza cat de bn iti faci treaba.

27.04.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
As vbi aici despre oportunitatea de a invata ceva firma in sine nefiind urata avand in vedere ca e o fabrica noua tehnologiile sunt relativ noi