Pole To Win

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Pole To Win

Este greu sa faci diferenta intre subiectiv si obiectiv - parerile mele vs obiectivul "undelucram.ro". La inceput nu eram fericit aici, dar s-au schimbat multe

20.02.2020 - Angajat - Full time

Pro
Domeniul de activitate este ceva cu care pot "relationa" si sunt multe alte lucruri mici care ma atrag si ma bucur ca le pot vorbii, aplica, invata aici.
Inca pot spune ca invat lucruri noi (ce ma ajuta sa evoluez profesional) - asta atat pentru ca trebuie sa aplic dar am si timp sa invat.
Salariul a fost de la inceput motivant in comparatie cu alte companii BPO.
In foarte mare parte sunt oameni cu care poti lega prietenii si nu doar relatii superficiale.
Sanse reale de evolutie pe plan profesional.

Contra
Salariul nu este destul de motivant avand in vedere cheltuielile suportate in Bucuresti, si nu creste cu cat mi-as dori dupa "x" perioada de timp.
Adresa sediul este buna, nu vreau sa fiu inteles gresit, dar nu e un "contra" personal (altii stau "vis-a-vis").
Avand un sediu European in alta tara, in Romania este "sediu frate/sora" mai mic si deci exista mai multe aspecte pentru care unele lucruri nu pot fi schimbate atat de repede (sau de mult) - dar aici se poate schimba in timp (si cu cresterea locala).

Conducere RO: Keep up the good work!
Conducere EU: Please allow for a greater local budget and allow local management to improve the overall studio - Romanian hiring practices are quite different and although some similarities are found between countries, are country has plenty of talented people unaware of PTW and what it can do.

Angajat - Full time - Bucuresti
Perioada de muncă: 3-4 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

A very limited management.

26.01.2019 - Fost angajat 2019

Pro
- A multicultural environment
- Very little work to do
- Flexible part time schedule
- Mon - Fri schedule usually (depending on the project) for full-timers
- Job responsibilities at level 1 are few
- Projects can be very entertaining
- Meal tickets

Super super multumit

21.04.2018 - Angajat - Full time

Pro
- salarii foarte bune
- volum de munca redus( depinde si de proiect)
- managerii si oamenii de pe Level 2 foarte bine pregatiti si disponibili oricand sa ajute
- proceduri clare si destul de usor de invatat( adica daca le prinzi repede, poti lucra si independent, fara sa depinzi de altii)
- intelegere din partea managerilor cand vine vorba de concedii sau invoiri
- locatie exact langa Plaza Mall

Fiind o fire foarte pretentioasa, am schimbat vreo 7 locuri de munca in ultimii 2 ani, dar job.ul asta e singurul la care chiar n.am ce reprosa, intrece asteptarile si am de gand sa raman mult si bine:)

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Nu exista perfectiune, dar exista mult loc de mai bine. Ma bucura faptul ca acest loc de mai bine se umple pe zi ce trece tot mai mult.

16.10.2017 - Angajat - Full time

Pro
Dezvoltare continua - daca iti doresti acesti lucru si esti obisnuit sa lucrezi inclusiv individual fara sa astepti sa vina cineva sa iti "puna cunostintele-n caput", pachet salarial ok, program flexibil, alte beneficii.

Locuri de muncă