Pragmatic Play

• www.pragmaticplay.com

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Pragmatic Play

Nici prea rau dar nici prea bun. Mai bine mergi direct la concurenta.

23.12.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
- salariul
- dragute birouri si balcon la etaj
- cafea, cereale, chestii
- se ocupa ei de comanda de mancare zilnic
- colectiv dragut (jumatate)

Contra
- conducerea
- se promovoeaza linguseala inutila, nu valoarea adevarata
- angajatii nu sunt luati prea in serios
- una dintre cele mai proaste organizari pe care le am vazut vreodata, la toate capitolele

Fost angajat 2020 - Full time - Bucuresti
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Cauta alta companie! Sunt multe altele in domeniu.

18.12.2020 - Fost angajat 2018 - Full time

Pro
Nimic...chiar nu mai este nimic bun de mentionat.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Management ineficient, lipsa valorilor morale și atitudine disprețuitoare față de angajați

29.11.2020 - Angajat - Full time

Pro
- Salariul decent
- Timpul liber vs timp la birou, cu toate că și acest aspect este lezat de turele haotice și programul prost elaborat
- Salariul plătit la timp (da, este un lucru pro, chiar neașteptat, luând în considerare toate părțile negative)

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Dacă ești obișnuit cu poziția de office clerk nici măcar nu încerca sa depui CV-ul, indiferent de poziția pe care ți-o propun

24.11.2020 - Full time

Pro
-salariul (deși nu mereu coincide cu așteptarile, fiind sporuri pentru turele de noapte, Weekend și sărbători, de aici și vine necesitatea de cunoaștere a contabilității primare)
-echipa plăcută (70%)

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

O companie de viitor

23.11.2020 - Angajat - Full time

Pro
- O cultura de lucru normala, care se concentreaza pe un produs de calitate, fara cereri aberante sau deadlineuri care nu pot fi atinse
- Program de lucru semi-flexibil, se poate discuta cu cu managementul si se poate ajunge la un un program care sa te lase sa iti rezolvi problemele personale. Nu se refuza concedii si zile libere
- Tehnologie avansata si produse de viitor. Sefii tehnologiei sunt la un nivel foarte avansat, ai ce invata de la ei
- Colegi competenti, placuti. Management concentrat atat pe produs cat si pe nevoile specifice ale fiecarui om in parte
- Nu prea sunt conflicte interne si drame intre oameni
- Un loc de munca stabil, cu putin sanse de a fi concediat daca iti faci treaba. Cultura este sa lucrezi aici pe termen lung, se incurajeaza statornicia. Daca se schimba prioritatile, esti re-asignat
- Salariul este bun, cel putin la nivelul pietei. Salariul poate creste anual in functie de performanta
- Posibilitate munca de acasa in timpul pandemiei
- Beneficii ca asigurare medicala, masa asigurata, petreceri, seri de fun, terasa, bonus de Craciun

Locuri de muncă
rinf.tech