Pro Business Communication Services

• Site: www.pbservices.ro

Evaluari companie Pro Business Communication Services

Job pentru studenti

09.08.2018 - Fost angajat Part time Util (7)

Pro
Posibilitatea de a lucra de acasa

Contra
Salariul mic
Munca in shift-uri pana la 00:00

Part time - Moderator - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Profita cat mai mult de personal si nu sunt deloc profesionisti.

08.02.2018 - Fost angajat Part time Util (14)

Pro
Job part time, posibilitatea de a lucra de acasa, foarte ok pentru studenti anul 1/2

Hallo, Leute! Din experienta pot sa va spun ca firma este mai mult decat ok.

10.11.2017 - Angajat Full time Util (9)

Pro
- program flexibil
- poti sa iti iei concediu oricand
- team-buildinguri in fiecare an
- asigurare medicala
- seful este wunderbar
- contrar spuselor unora, salariile sunt ok - salariul fix li se poate parea mic celor care se asteapta sa primeasca foarte mult inca de la inceput, insa exista posibilitatea sa creasca si poate depasi cu mult sumele vehiculate (si asta nu neaparat din munca suplimentara, ci si din ceea ce se lucreaza in orele de program)
- ca in orice alta firma, atata timp cat te implici, te faci remarcat intr-un mod pozitiv, iti faci treaba si ai o atitudine buna fata de ceea ce lucrezi si fata de colegi, ai toate sansele sa cresti (nu neaparat ca functie, cu toate ca daca demonstrezi ca meriti, poti avansa si ajunge manager de proiect, dar cu siguranta ca salariu)

Am colaborat destui ani cu Pro Business, incat sa am habar despre cum decurg lucrurile in firma pe (aproape) toate proiectele. Pentru mine, Pro Business a insemnat o oportunitate de-a avea contact cu oameni de la care am avut ce invata atat pe plan profesional, cat si personal.

03.11.2017 - Fost angajat Full time Util (14)

Pro
- Flexibilitatea programului;
- Oportunitatea de a castiga suplimentar (bonusurile pot ajunge la sume considerabile), cu toate astea nu exista obligativitate in acest sens (cine se multumeste cu salariul de baza - care de multe ori e mai mare decat ar trebui pentru volumul de munca depusa), nu este presat de niciun factor sa lucreze peste program.
- Ambient placut, relaxant
- Colegi agreabili spre adorabili;
- Se poate lucra de acasa - depinde de proiect
- Posibilitatea de a trece de la un proiect la altul ( daca exista dorinta in acest sens si disponibilitatea unui post );
- team-buildinguri memorabile

Salariu fix mic, mult sub salariile oferite de alte companii pentru servicii de Outsourcing.

03.11.2017 - Fost angajat Full time Util (22)

Pro
-lucru de acasa
-program flexibil
-director amabil
-job minunat pentru studenti, pentru cei care sunt la primul job si au nevoie de ceva bani.

Locuri de munca GRS - Global Remote Services
GRS - Global Remote Services
Locuri de munca GRS - Global Remote Services
GRS - Global Remote Services
Locuri de munca Genpact Romania
Posibilitatile de invatare si dezvoltare interna
Companie ok pentru cei la început de drum
Manager proiect
Este o companie in care salariul este bine sa l negociezi bine de la inceput, altfel nu se mai ...
Casier
Consultant