Pro Confort Carpet

• Pro Confort Carpet

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Pro Confort Carpet

O experienta de lucru ingrozitoare. Nu recomnad nici dusmanilor sa incerce o experienta ca angajat

04.03.2018 - Angajat - Full time

Pro
Locatia si nimic mai mult

Contra
Esti considerat sclav si nu salariat. Esti angajat pe un post sa faci un anumit lucru dar esti pus sa prestezi si multe alte chestii pentru care nu ai pregatirea necesara. Salariu foarte mic dar pretentii enorme. Esti pus sa semnezi acte aditionale la CM care te face platitor permanent a tot ce a ce se deterioareaza sau se fura din firma, practic firma vrea sa mearga cu pierderi zero. Angajatii sunt urmariri de cei de la paza si sunt fotografiati si trimise pozele la coducere in caz ca vorbesti cu un alt coleg si apoi esti amenintat in fel si chip de cei din conucere, mai rau ca in lagarele de munca forata. Personalul din punct de vedere numeric este insuficient si deaceia trebuie sa muncesti cat 2 dar nici asa nu poti multumii managerii Cei din conducere sustrag din marfa in mod repetat, sunt foarte multi care in timp foarte scurt au dobandit averi cel putin dubioase (stiu cel putin 3 cazuri) Conducerea in totalitate este de o inconpetenta crasa. Toti care sunt in posturi de conducere si in functii "caldute" sunt pile, din acest punct de vedere aceasta firma intrce orice ce firma de stat, nici in era sovietica nu exista o asa camarila incompetenta.

Angajat - Full time - Bucuresti - Consilier vanzari
Perioada de muncă: Mai puțin de un an.
Nu recomand această firmă cunoscuților.