Profi Rom Food SRL

• www.profi.ro

Evaluari companie Profi Rom Food SRL

Muncim ca la nivel european cu utilaje vechi.

13.08.2018 Util (9)

Pro
Pro doar timpul, 8 ore de L-V

Contra
Salariul si utilajele sunt vechi

Controlor marfa in depozit - Roman

Am mai facut in urma cu 2 ani o evaluare! Intre timp lucrurile s-au mai schimbat. Atmosfera in magazinul unde lucrez de 4 ANI, e aceeasi, lumea ok, personalul de baza a ramas acelasi datorita sefei de magazin! De jumatate de an s-a schimbat directorul zonal!!! Daca toate erau roz si toti eram multumiti, de cand a venit "noua" director zonal... NIMIC, da` NIMIC NU E BINE!!! ..Pretentii URIASE, MEGALOMANICE... Intr-un magazin de cu personal de 15, mereu ai doua in concediu, se mai imbolnaveste unul, ai o capacitate in receptie de 3 paleti, primesti 10 Miercuri si 15 Vineri si vine STAPANA si face gura ca de ce sunt paleti pe sala!!!! Cand de la coada vacii ajungi "cineva" distrugi!!!! In urma cu 2 ani eram foarte multumit, acum, cu noua persoana, am decis sa o las sa vorbeasca si sa fac eu ce stiu mai bine :) Oricum nu-si permite compania sa dea afara oameni, avand in vedere ca iti ia 2 luni sa gasesti un casier si jumatate de an sa gasesti un receptioner!!!

27.07.2018 - Angajat Full time Util (9)

Pro
Singurul lucru PRO e daca dai peste o echipa faina si te integrezi ;) ATAT

Foarte ok. Seriozitate si profesionalism

26.07.2018 - Angajat Full time Util (6)

Pro
Se avanseaza in functie de merit

O firmă cu multi angajati care nu necesita studii

26.07.2018 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
Salariul nu este mare dar nici neapărat mic 1440 lei net la care se adauga bonuri de masa, cand nu faci deplasari de 9 lei bonu pe zi... iar cand ai deplasari diurna de 32.5 lei

Oferte care ti s-ar potrivi

Loc de munca bun pt experienta

25.07.2018 - Fost angajat Full time Util (5)

Pro
Colectiv prietenos si atmosfera placuta

Adobe Romania
Teleperformance Romania
Romconsulting International
Nivel Salarial Ok
Colegi minunati;Creativitate pana peste limite;Mediu de lucru placut;Salariu motivant;Libertate in ...
Multe lucruri de invatat, colegii sunt foarte de treaba si te ajuta la inceput.
Concurs
Analist financiar