Profi Rom Food SRL

• www.profi.ro

Evaluari companie Profi Rom Food SRL

E de bine, daca esti destul de disperat sau nu ai altundeva unde.

28.10.2017 - Fost angajat Full time Util (26)

Pro
Salariile se dau la timp.

Contra
Conditiile erau mizerabile, si am auzit canu s-au prea imbunatatit desi au mai trecut anii...

Spre fericirea mea dupa 4 luni de conditii abjecte, am primit o oferta mult mai buna la o alta firma.

Daca mai mergeti sa faceti cumparaturi pe acolo, sa nu va mirati daca mai vedeti cate un angajat frustrat sau fara chef, la cum sunt turati si tratati angajatii....

Ai o functie doar teoretic, practic esti de toate pentru ca nu le pasa de angajati si multi pleaca,asa ca ajungi sa lucrezi cat 3-4 oameni, asa a fost si prin 2012 cand am fost eu acolo, si asa e si mai nou, cunosc cativa care lucreaza la profi in Cluj.

Pot fi si locuri mult mai proaste, nu e asta cel mai prost loc de munca, dar recomand doar daca omul este extrem de disperat si nu isi gaseste niciunde altundeva ceva de lucru.

Nu am. Nu ca nu ar exista, dar stiu foarte bine ca oricum nu le pasa, ei sunt cu ale lor,cu lumea lor, apoi tu vii, lucrezi, iti place bine, daca nu, poti pleca de maine daca doresti.

Full time - Vanzator casier - Cluj-Napoca
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Manipulatoare si lipsita de fair-play

27.10.2017 - Fost angajat Full time Util (11)

Pro
Colectiv ok
Training profesionist

Salariu la timp dar mult de munca

30.07.2017 - Angajat Full time Util (20)

Pro
Se da salariul la timp

Evaluez Profi cu 3 stele

20.07.2017 - Angajat Full time Util (16)

Pro
Intelegerea sefilor; toti colegii.

Oferte care ti s-ar potrivi

Locuri de munca Ipso Romania

Full time

Bucuresti, Mogosoaia, ...

Ca sef de tura de aproape 3 ani mentionez functiile pe care le-am avut: Sef tura, casier, vanzator mezeluri, receptioner, vanzator legume-fructe, paza, tamplar, instalator, femeie de servici-asta din ce imi amintesc-! E ok, totul e la timp, plata tichete, intr-adevar, profesional te dezvolti repede pana la sef tura! :)

27.05.2017 - Angajat Full time Util (17)

Pro
Contract nedeterminat
Daca ai noroc sa dai peste un sef de magazin ca in unitatea mea, nu te dai plecat !