Psihoselect

Fax: 0372.875.022
    E-Mail: office@psihoselect.ro
    Site: www.psihoselect.ro

Evaluari companie Psihoselect

Colegi foarte faini care m-au ajutat sa ma integrez repede si care mi-au raspuns mereu la intrebari.

25.07.2018 - Fost angajat Part time Util (5)

Pro
Aspectele pozitive sunt ca mereu inveti ceva nou, toti din firma sunt dispusi sa te ajute, iar programul este flexibil pentru internship.

Contra
Aspectele negative sunt legate de faptul ca internshipul dureaza trei luni si nu esti platit.

Part time - Intern HR - Cluj-Napoca
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Internship Recrutare focalizat mai degraba pe "productie" decat pe invatare. Echivalentul unui "HR Assistant", in care ai rolul de a sustine consultantele angajate in demersul de a gasi si atrage talentul. Nu ai posibilitatea de a exersa skill-ul de Interviu fata-in-fata

16.05.2018 - Fost angajat Part time Util (5)

Pro
- Echipa tanara care chiar se da peste cap sa isi atinga obiectivele;
- Intimitatea unei echipe mici;
- Program flexibil pentru interni (adaptat dupa orarul de la facultate; prelungire perioada internship in cazul in care ai nevoie de zile libere);
- Atitudinea in general pozitiva a consultantilor in ciuda presiunii la care sunt supusi;
- Increderea care iti este acordata.

Recomand pentru experienta de invatare si first-contact, insa nu sunt sigura ca poti mai departe sa obtii un entry-level cu skillurile dobandite.

Am acceptat oferta de job la aceasta companie cu speranta si promisiunea ca ai multe lucruri de invatat, mana libera la implementat campanii si idei pentru a creste firma in piata. Evident ca nu a fost deloc asa, ba chiar mai mult, eu personal am plecat de acolo cu o trauma imensa si cu sentimentul ca "nu sunt suficient de bun". Mi-a trebuit cateva luni bune de munca intensa intr-o companie normala cu manageri adevarati si echipa proactiva ca sa realizez ca problema nu a fost deloc la mine, ci la managementul acestei firme numita Psihoselect.

17.01.2018 - Fost angajat Full time Util (10)

Pro
Nu prea exista lucruri pro, nu pot spune ca am invatat ceva nou, mai degraba am invatat ce nu imi doresc de la un loc de munca si de la viata in general. O consider ca un element pro pentru ca acum stiu exact de ce sa ma feresc atunci cand imi caut un loc de munca.

Locuri de munca Train2Perform
Locuri de munca Trigo Industry Services
Trigo Industry Services
Technical Support Engineer
- Echipa tanara, open minded- Mediu de lucru relaxant- Program de lucru
Mint cu nerusinare la interviuNu au nici o putere de decizie in legatura cu activitatea taHRul e pe ...
IT Support Specialist
Experienta in plus, daca nu ai mai lucrat cu India.Salariul in suport este peste ce ofera companii ...
Agent securitate
Operator productie