Qualysoft Information Technology

4.7
  • www.qualysoft.com

Evaluari companie Qualysoft Information Technology

Firma in crestere, mentalitate de start-up, proiecte diverse, firma nebirocratizata, dezvoltare, transparenta.

06.12.2018 - Angajat Full time Util (8)

Pro
Ti se pun la alegere proiecte interne sau externe, de la sediul lor sau al clientilor lor. Salarii bune, pachet peste medie de beneficii, si am inteles ca le tot cresc,

Contra
Au si proiecte la sediul clientilor, dar poti sa alegi daca iti plac sau nu, in functie de locatie, pachet salarial, tehnologii, echipa.

Full time - Senior Developer - Bucuresti

Joi, 06 Dec 2018
Multumim pentru review, incercam sa fim din ce in ce mai buni, si asteptam cu caldura recomandarile voastre.

Candva era un loc dragut de munca!

29.11.2018 - Fost angajat Full time Util (6)

Pro
Candva era un loc dragut de munca!

Joi, 06 Dec 2018
Din pacate, este posibil sa fie vina noastra, ca nu te-am tinut la curent cu dezvoltarea noastra. Astfel, avem proiecte si la cativa parteneri strategici mari (unii cu contracte la nivel de grup), care de obicei se intampla si la sediul nostru, insa si la sediul clientului, echipele fiind mixte. Asta se intampla la toate companiile, si mari si mici, numai ca noi preferam sa fim transparenti. Avem insa si proiecte interne, frumoase, si din ce in ce mai multe. Nu facem recrutare pentru clienti, nici leasing de personal, si nici nu ne vindem oamenii pe onorarii de internalizare. Din contra, incercam sa ii dezvoltam, si sa investim in ei, pe termen lung. Ne cerem scuze daca te-am deranjat cu ceva, si mi-e greu sa intuies cum am facut asta cu un fost vechi angajat. Oricum, te invitam pe la noi pe la sediu, sa ne vizitezi, o sa avem ocazia sa iti aratam si proiectele interne, si noul sediu.

O experienta foarte buna

27.11.2018 - Fost angajat Full time Util (5)

Pro
Mediu placut de lucru, seriozitate, echipa, companie orientata catre angajat

O experienta buna...

14.12.2017 - Angajat Full time Util (5)

Pro
Atitudine binevoitoare a personalului administrativ.
Nu adauga proceduri peste cele ale clientului, mai mult decat este strictul necesar.

Joi, 06 Dec 2018

Oferte care ti s-ar potrivi

Locuri de munca ALTEN Romania

Full time

Bucharest

Locuri de munca Elektrobit Automotive

Full time

Timisoara,

O buna oportunitate pentru dezvoltarea carierei.

13.12.2017 - Angajat Full time Util (4)

Pro
- colectiv cu un grad inalt de solicitudine
- compania este deschisa colaborarii cu angajatii
- program flexibil, orientat pe nevoile angajatului
- diversitatea proiectelor

ALTEN Romania
Elektrobit Automotive
Thinslices Development
CGI Romania
Software Development Engineer
Ai de unde învața..trebuie doar sa îți doreștiSalariul e bun pentru inceput
Software Development Engineer
Oamenii se ajuta iti dau sfaturi, salariul este bun, posibilitate de promovare, măriri salariale o ...
Colectiv, mediu de lucru,
Concurs